Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Selçuklu nüfus olarak Konya’nın en kalabalık ilçesidir. Konya Selçuklu tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Selçuklu ev temizliği yaptırmak isteyenler  İhsaniye Mah. Hüsnü Aşk Sok. 2 Selçukoğlu Apt. Dk:2 Selçuklu, Konya  adresinde yer alan Giztem temizlik şirketine 03323513115 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Mehmet Akif Mah. Ormandağı Sok. 10 Selçuklu, Konya  adresinde yer alan  Bultem  Temizlik Şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 03322359541 olarak sistemde kayıtlıdır, Lütfü Akif Pirim yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Konya Selçuklu böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Tomurcuk Böcek ve Haşere ilaçlama gelmektedir. İhsaniye Mah. Çinili Sok. 11 Selçuklu, Konya adresine giderek ya da 05334298876 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Selçuklu halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Horozluhan Mah. Heybeliada Sok. 102/1 Selçuklu, Konya adresinde yer alan Mimoza Selçuklu koltuk yıkama şirketinden   03323453314 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Selçuklu’da kuru temizleme hizmeti veren Dry Center Kuru Temizleme, Nişantaş Mah. Şahinağa Sok. 15 Makro AVM K:Zemin Selçuklu, Konya  adresinde yer almaktadır. 03322387915 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Selçuklu Böcek İlaçlamaNişantaş Mah. Şair Gubari Sok. 9/C Selçuklu 42060, KonyaTeklif Al
İdeal – Ev Temizlik ŞirketiKılınçarslan Mah. Rauf Denktaş Cad. 75/B Selçuklu, KonyaTeklif Al
AlpSey – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeFeritpaşa Mah. Rauf Denktaş Cad. 25/G Selay Sit. Selçuklu, KonyaTeklif Al
Beyza - Dış Cephe YıkamaBabalık Mah. Keyhüsrev Sok. 11 Özden İşh. Selçuklu, KonyaTeklif Al
Gündüz - Gündelikçi KadınlarHüsamettin Çelebi Mah. Kayalıdere Sok. 2 D:1 Selçuklu, KonyaTeklif Al
Dağ - Temizlikçi Personel TeminiYazır Mah. Sayılan Sok. 7 D:12 Selçuklu, KonyaTeklif Al
Selçuklu Halı YıkamaZiya Gökalp Mah. Ceviz Sok. 5 Marangozlar San. Sit. Ereğli 42310, KonyaTeklif Al
Selçuklu Kuru TemizlemeAkıncılar Mah. Yeni Sille Cad. 2 Kipa AVM Dk:84 Selçuklu, KonyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Selçuklu ev temizliği şirketleri nelerdir?

Selçuklu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Selçuklu temizlik firmasını size yönlendirelim.

Selçuklu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Selçuklu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Selçuklu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Selçuklu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Selçuklu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Selçuklu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Selçuklu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Selçuklu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Selçuklu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Selçuklu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL