Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Şereflikoçhisar Temizlik

Profesyonel ekibimiz ile birlikte temizlik çalışmalarını bir tık daha yukarıya taşımak ve hayal ettiğiniz çalışmayı sizlere sunmak adına buradayız. Şereflikoçhisar temizlik ekibini daha yakından tanımak ve yine bu ekipten hizmet almak isterseniz eğer sizler de hemen şimdi temizlike.com üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

Bu adres üzerinden aynı zamanda fiyat isteyebiliyor ve alacağınız hizmete ne kadar ödeme yapacağınızı da görebiliyorsunuz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha şeffaf bir hizmet politikasına sahibiz ve odak noktamız da kesinlikle siz değerli müşterilerimizdir. Şereflikoçhisar temizlik ekibi, kurum içi eğitim desteği ile birlikte kendini her geçen gün biraz daha geliştiren özel isimlerden oluşuyor. Bu sektöre hakim olduğumuzu düşünüyor ve taleplerinize eksiksiz bir şekilde yanıt veriyoruz.

Sormak istediğiniz sorular varsa eğer sizler de hiç tereddüt etmeden personel kadromuzu ya da yönetici ekibimizi arayabilir ve iletişim kurabilirsiniz. En iyisini daha uygun rakamlar ile sunabilmek için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve bu alanda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Şereflikoçhisar temizlik ekibi hakkında bilgi aldıktan sonra sizler de randevu taleplerinizi oluşturabilecek ve bu8 hizmetten en iyi şekilde faydalanabileceksiniz.

Fiyat İsteyebilir miyim?

Ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız eğer temizlike.com üzerinden fiyat talep edebilirsiniz. Siz değerli dostlarımıza en iyi olanı sunabilmek adına dijital dünyayı da kullanıyor ve zamanı lehinize çeviriyoruz. Hangi hizmet türüne ne kadar ödeme yapacağınızı sizler de net bir şekilde görüntüleyebilir ve bu doğrultuda hizmet alabilirsiniz.

Şereflikoçhisar temizlik ekibi her daim hizmet vermeye hazır ve en uygun tarih ve saati belirledikten hemen sonra harekete geçeceklerini de hatırlatmak isteriz. Dilerseniz düzenli olarak da hizmet alabilir ve yaşam alanlarınızı temiz tutabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Şereflikoçhisar Böcek İlaçlamaKüçükesat Mah. Esat Cad. 141/3 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Anka – Ev Temizlik ŞirketiÇukurambar Mah. 1424 Cad. 2 D:5 Çankaya, AnkaraTeklif Al
İnkatem – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeMebusevleri Mah. Dögol Cad. 49 D:9-10 Beşevler, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Kent - Temizlikçi Personel TeminiMeşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad. 10 Dk:70 Kızılay, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Şereflikoçhisar Halı YıkamaEmek Mah. Hisar Sok. 17 Dk:1 Şereflikoçhisar, AnkaraTeklif Al
Şereflikoçhisar Kuru TemizlemeYeni Mah. Park Sok. 29 Şereflikoçhisar, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Şereflikoçhisar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Şereflikoçhisar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Şereflikoçhisar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Şereflikoçhisar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Şereflikoçhisar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Şereflikoçhisar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Şereflikoçhisar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Şereflikoçhisar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Şereflikoçhisar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Şereflikoçhisar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Şereflikoçhisar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Şereflikoçhisar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL