Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ülke genlinde devam eden ve profesyonel ölçütler doğrultusunda başarıya ulaşan bir temizlik hizmetinden bahsetmek istiyoruz. Siirt temizlik araması yaptığınızda karşınıza sayısız firma çıkacaktır ve her biri en iyi olduğunu dile getirerek müşteri sayısını arttırmayı hedefliyor. Temizlike.com ailesi olarak bizler yalnızca boş sözler sarf etmek yerine bunu uygulamaya geçirmek ve çalışmalarımız ile birlikte fark yaratmak istiyoruz.

Siirt temizlik kadrosunda yer alan personelimizin kurum içi eğitimleri düzenli olarak devam ediyor ve bu eğitimler doğrultusunda taleplerinize sağlıklı bir şekilde yanıt veriyoruz. İlk günden bu yana bir hedef doğrultusunda ilerliyor ve bu hedefe ulaşmak adına çaba harcıyoruz.

Evlerinizi, ofislerinizi ve hatta sahip olduğunuz işletmeleri de gün içerisinde kusursuz bir şekilde temizlemek ve günün sonunda daha sağlıklı şekilde sizlere teslim etmek gibi bir görevimiz var. Bu görevi bilinçli bir şekilde yerine getiren ekibimizden sizler de dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Hızlı İletişim!

Bu konuda kendimize güveniyor ve web sitemiz aracılığı ile hizmet veriyoruz. Siirt temizlik ekibini harekete geçirmek ve yaşam alanlarınıza davet etmek isterseniz eğer yapmanız gereken tek şey online randevu almak olacaktır. Tek bir tık ile sizler de şehir ve ekip seçimi yapabiliyor, aynı şekilde hizmet türünü de doğrudan belirleme şansı elde ediyorsunuz.

Online randevu ayrıcalığı sunan ender firmalardan biri olduğumuzu da özellikle belirtmek isteriz. Genişleyen hizmet yelpazesini daha fazla insana ulaştırmak ve temizlik çalışmalarımız ile fark yaratmak adına bu tür bir profil tasarladık. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebiliyor ve uygun tarih için sizler de randevularınızı oluşturabiliyorsunuz. Diğer tüm detaylar için de yine web sitemize göz atmanız yeterli olacaktır.

Siirt Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
BRS – Siirt Koltuk YıkamaTeklif Al
Siirt Halı YıkamaB.EVLER MAH. ALYANS DÜĞÜN SALONU YANI Merkez / SiirtTeklif Al
Bedük Ev Temizlik ŞirketiBahçelievler Mah. Şeyh Muhibiddin Cad. Parlak Apt.Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Siirt ev temizliği şirketleri nelerdir?

Siirt şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Siirt temizlik firmasını size yönlendirelim.

Siirt ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Siirt değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Siirt şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Siirt şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Siirt ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Siirt ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Siirt Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Siirt Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Siirt ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Siirt ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL