Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Şile Temizlik

Profesyonel temizlik hizmetleri içerisinde ne gibi hizmet türlerinin olduğunu detaylı bir şekilde inceleyelim istiyoruz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Ev Temizliği

Yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve daha temiz kılmak adına yeterli vakti ayıramıyorsanız eğer Şile temizlik ekibimizden hizmet ve destek alabilirsiniz. Gün içerisinde verilen adreslere en hızlı şekilde ulaşıyor ve günün sonunda bu alanları çok daha kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz. Yüksek rakamlar ödemenize gerek yok ve sektörün en uygun rakamlarına sahip firmalardan biri olduğumuzu da özellikle hatırlatmak isteriz.

Ofis Temizliği

Motivasyonu arttırmak ve daha sağlıklı bir alanda çalışmak için bu ofislerinizin de her daim temiz olması gerekiyor. Şile temizlik ekibi ile iletişime geçerek sizler de bu konuda yardım alabilir ve profesyonel ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Çalışma alanlarınızı daha kusursuz kılmak ve sizleri memnun edebilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat çalışmaları bittikten sonra sizler de çok iyi biliyorsunuz ki ilgili alan çok kötü bir görüntüye sahip oluyor ve temizlik çalışmalarına ihtiyaç duyuluyor. Şile temizlik ekibimiz imdadınıza yetişiyor ve temizlik çalışmaları ile birlikte taleplerinize yanıt veriyor. Detaylı bir temizlik sonrası sizler de ilgili alana adım atabilir ve günün sonunda yerleşimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun fiyat Garantisi

Son olarak Şile temizlik ekibini tercih edilir kılan bir diğer önemli unsura da göz atmak istiyoruz… Fiyatlarımız, sektörde hizmet veren diğer firmalara nazaran daha uygun ve daha ekonomiktir. Temizlike.com bünyesinde hizmet veren bu ekip, fiyatlar konusunda da mütevazı davranıyor ve sizleri üzmüyor.

Şile Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Şile Böcek İlaçlamaAhmetli köyü, Songül sok no 2, 34980Teklif Al
Yiğit – Ev Temizlik ŞirketiÇavuş, Cumhuriyet Cad./cemile Cevher Çiçek Sok. Erman Apt. 2 D:4/b, 34980 Şile/Istanbul Teklif Al
İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeÇavuş, Zeki Müren Cd. 23-3, 34980 Şile/İstanbulTeklif Al
Göztepe - Gündelikçi KadınlarÇavuş, 34980 Şile/İstanbulTeklif Al
Şile Halı YıkamaÇavuş, Üsküdar Cd. No:194, 34980 Şile/İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Şile ev temizliği şirketleri nelerdir?

Şile şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Şile temizlik firmasını size yönlendirelim.

Şile ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Şile değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Şile şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Şile şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Şile ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Şile ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Şile Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Şile Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Şile ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Şile ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL