Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Silivri Temizlik

İstanbul ve ilçelerinde hizmet veren firmamız, yeni dönem ile birlikte 81 ile ulaşmış durumda. Elbette kalabalık bir kadroya sahibiz ve haritamızı günden güne geliştiriyor olmamızın en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Silivri temizlik ekibinden bahsedeceğiz ve semtlerde nasıl bir işleyişe sahip olduğumuzu aktaracağız.

Silivri temizlik çalışanları, kurum içi eğitim desteği ile birlikte bu sektörü daha yakından tanıyor ve temizlik çalışmalarını nasıl ve ne şekilde daha profesyonel hale getirebileceklerini öğreniyorlar. Bunu başarılı bir şekilde sağlıyor ve ekibimizi her geçen gün biraz daha güçlendiriyoruz. Sormak istediğiniz sorular ve merak ettikleriniz varsa eğer hiç tereddüt etmeden personel kadromuzu arayabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Silivri temizlik araştırması yaptığınızda bu sektörde hizmet veren çok sayıda temizlik firması ve ekibi olduğunu sizler de göreceksiniz. Bizim yegane hedefimiz ise bu sektörü ele geçirmek ve zirvede tamamlamaktır. Ekonomik rakamlar ile sunduğumuz çalışmaları daha detaylı bir şekilde incelemek adına web sitemize göz atabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Temizlike.com Büyüme Kaydediyor!

Bu alanda fazlasıyla iddialı olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Silivri temizlik ve diğer ilçelerde yürüttüğümüz çalışmalara kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Yalnızca ev ve ofis temizliğinde değil, aynı zamanda halı ve koltuk yıkama hizmetlerinde de bir adım önde yer aldığımızı belirtmek isteriz.

İnsanların taleplerine doğrudan yanıt vermek ve başarılı bir sürece imza atmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Sizler de incelemelerinizi yaptıktan hemen sonra taleplerinizi oluşturabilir ve randevu alabilirsiniz. Çok sayıda firma arasında özel bir yere sahibiz ve rekabet ortamını da kusursuz bir şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyoruz.

Silivri Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Silivri Böcek İlaçlamaAlibey Mah. Fatih Cami Sok. 13/A Silivri, İstanbul Teklif Al
Nazar Grup – Ev Temizlik ŞirketiSelimpaşa Merkez Mah. 3249. Sok. 30 Silivri, İstanbulTeklif Al
Saral – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeOrtaköy Merkez Mah. Silivri Cad. 79 Silivri, İstanbulTeklif Al
Detay - Dış Cephe YıkamaPiri Mehmet Paşa Mah. Başkomutan Cad. 19 Dk:93 Silivri, İstanbulTeklif Al
Ecrin Koltuk YıkamaPiri Mehmet Paşa Mah. Necati Kartal Sok. 5 Silivri, İstanbulTeklif Al
Üneşler - Gündelikçi KadınlarAlibey Mah. Turgut Özal Blv. Silivri, İstanbulTeklif Al
Silivri Halı YıkamaYeni Mah. Menemen Sok. 8/1 Silivri 34570, İstanbul Teklif Al
Silivri Kuru TemizlemeAlibey Mah. Kara Mustafa Cad. 18 Silivri, İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Silivri ev temizliği şirketleri nelerdir?

Silivri şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Silivri temizlik firmasını size yönlendirelim.

Silivri ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Silivri değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Silivri şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Silivri şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Silivri ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Silivri ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Silivri Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Silivri Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Silivri ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Silivri ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL