Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Karadeniz Bölgesine olan hakimiyetimiz giderek artıyor. Bir amacımız var ve bu amacı sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek istiyoruz. Sinop temizlik ekibimizi incelediğiniz takdirde bu alanda kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve yine çok özel başarılara imza atmış olan isimlerden oluştuğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Sinop temizlik hizmetleri ile yolumuza devam ediyor ve bu çalışmaları ülke geneline yaymaya özen gösteriyoruz. İncelemelerinizi hemen şimdi temizlike.com üzerinden yapabilir ve sizler de sormak istediğiniz sorulara daha hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Online randevu veren ender firmalardan bir tanesiyiz ve bu da sizlere sunduğumuz en önemli ayrıcalıklardan bir tanesidir.

Sinop temizlik çalışmalarında yalnızca yaşam alanlarınız için değil, aynı zamanda ofisleriniz ve binalarınız için de hizmet veriyoruz. Diğer tüm detayları yine web sitemiz aracılığı ile inceleme fırsatı elde edecek ve sizler de taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız.

Profesyonel Ekip Desteği

Ekibinizi kendiniz seçebiliyorsunuz ve şehir seçiminin yanı sıra yine hizmet türünü belirlerken bu tür bir tercihte de bulunabilirsiniz. Kontrolü tamamen size bırakıyor ve en iyisini sunabilmek adına karşınıza çıkıyoruz. Sormak istedikleriniz varsa eğer ekibimiz ile iletişime geçebilir ya da temizlike.com adresini kullanabilirsiniz.

Her geçen gün biraz daha büyüyor ve müşteri portföyümüzü de olabildiğince genişletiyoruz. Karadeniz Bölgesi bunun en çarpıcı örneği ve ülke genelinde hizmet verdiğimizi de bir kez daha hatırlatmak isteriz. Web sitemiz üzerinden şehir seçimini yaptıktan hemen sonra hizmet türünü belirleyebilir ve eğer isterseniz ekibi de seçebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama getirmiyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi kontrolü siz değerli dostlarımıza bırakmayı tercih ediyoruz.

Sinop Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Sinop Böcek İlaçlamaTeyyaredüzü Mah. Serkan Sok. No:6/A GİRESUN / MerkezTeklif Al
HOKUS POKUS – Ev Temizlik ŞirketiAda Mah. Aşiyan Pazar Yeri 24 Sinop Merkez, SinopTeklif Al
BARIŞ – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeKaleyazısı Mah. Koca Sok. 5 Bezircioğlu Apt. K:3 Sinop Merkez, SinopTeklif Al
ÇINAR - Temizlikçi Personel TeminiGelincik Mah. Ahmet Muhip Dranas Cad. 72/B Sinop Merkez, SinopTeklif Al
Sinop Halı YıkamaGelincik Mah. Ahmet Muhip Dranaz Cad. 4 Sinop Merkez, SinopTeklif Al
Sinop Kuru TemizlemeMeydankapı Mah. Kaledibi Aralığı Sok. Sinop Merkez, SinopTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sinop ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sinop şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sinop temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sinop ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sinop değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sinop şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sinop şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sinop ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sinop ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sinop Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sinop Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sinop ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sinop ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL