Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Sinop Temizlik

Karadeniz Bölgesine olan hakimiyetimiz giderek artıyor. Bir amacımız var ve bu amacı sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek istiyoruz. Sinop temizlik ekibimizi incelediğiniz takdirde bu alanda kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve yine çok özel başarılara imza atmış olan isimlerden oluştuğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Sinop temizlik hizmetleri ile yolumuza devam ediyor ve bu çalışmaları ülke geneline yaymaya özen gösteriyoruz. İncelemelerinizi hemen şimdi temizlike.com üzerinden yapabilir ve sizler de sormak istediğiniz sorulara daha hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Online randevu veren ender firmalardan bir tanesiyiz ve bu da sizlere sunduğumuz en önemli ayrıcalıklardan bir tanesidir.

Sinop temizlik çalışmalarında yalnızca yaşam alanlarınız için değil, aynı zamanda ofisleriniz ve binalarınız için de hizmet veriyoruz. Diğer tüm detayları yine web sitemiz aracılığı ile inceleme fırsatı elde edecek ve sizler de taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız.

Profesyonel Ekip Desteği

Ekibinizi kendiniz seçebiliyorsunuz ve şehir seçiminin yanı sıra yine hizmet türünü belirlerken bu tür bir tercihte de bulunabilirsiniz. Kontrolü tamamen size bırakıyor ve en iyisini sunabilmek adına karşınıza çıkıyoruz. Sormak istedikleriniz varsa eğer ekibimiz ile iletişime geçebilir ya da temizlike.com adresini kullanabilirsiniz.

Her geçen gün biraz daha büyüyor ve müşteri portföyümüzü de olabildiğince genişletiyoruz. Karadeniz Bölgesi bunun en çarpıcı örneği ve ülke genelinde hizmet verdiğimizi de bir kez daha hatırlatmak isteriz. Web sitemiz üzerinden şehir seçimini yaptıktan hemen sonra hizmet türünü belirleyebilir ve eğer isterseniz ekibi de seçebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama getirmiyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi kontrolü siz değerli dostlarımıza bırakmayı tercih ediyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sinop Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sinop Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sinop Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Sinop Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Sinop Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL