Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Şırnak Temizlik

Temizlik eylemine kişisel olmasının yanı sıra bulunduğunuz yaşam alanlarında da özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Çocuk sahibi ailelerin bu konuda daha hassas bir tutum sergilemeleri gerektiğini düşünüyoruz. Halılarınız ve koltuklarınız, kısa süre içerisinde kir biriktiren ve aile üyelerine zarar verebilen ürünlerden bazılarıdır ve bizler bu eşyaların temizliğini de profesyonel bir şekilde yerine getirmeye devam ediyoruz. Şırnak temizlik ekibimize ulaşarak sizler de hizmet talebini doğrudan iletebilirsiniz. Beklentilerinize birçok farklı konuda yanıt vermek adına buradayız ve yaşam alanlarınızın temizliğinin yanı sıra eşya temizliği konusunda da hizmet veriyoruz.

Şırnak temizlik ekibinin sizlere sunduğu eşya temizliği hizmetini daha detaylı bir şekilde ele almak adına alt başlıklar şeklinde ilerleyeceğiz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım…

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuklarınız, en az halılarınız kadar kıymetli ve kısa süre içerisinde kir biriktiren eşyalardan bir tanesidir. Koltuklarınızı düzenli olarak yıkamak zorundasınız ancak bunu amatör müdahaleler ile yerine getirmek ne yazık ki pek de fayda sağlamıyor ve yalnızca zaman kaybına sebebiyet veriyor. Şırnak temizlik kadrosu bu konuda fazlasıyla profesyonel ve sizleri de memnun etmeyi başaracaktır.

Halı Yıkama Hizmeti

Halılarınızın bakımı ve düzenli temizliği için hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve bu işlemi de temizlike.com adresi aracılığı ile daha kısa süre içerisinde yerine getirebilirsiniz. Beklentilerinize yanıt vermek adına buradayız ve bunu da kusursuz bir şekilde sağlıyoruz. Hemen şimdi incelemelerde bulunabilir ve içinize sindiği takdirde sizler de randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Size en uygun tarih ve saatte yaşam alanlarınıza ulaşıyor ve gerekli çalışmayı da yine en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Diğer tüm detayları personel kadromuzu arayarak da öğrenebilirsiniz.

Şırnak Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Toprak – Apartman TemizliğiYeni Mah. Cizre Cad. 12 Şırnak Merkez, Şırnak0 486 216 64 08
Öter – Ev ve İşyeri TemizliğiŞehit Harunbey Mah. Merkez Cad. 33 Silopi, Şırnak0 486 518 40 98
Şırnak Halı YıkamaKültür Cad. No:18, 73000 Şırnak Merkez/Şırnak0 486 216 11 33
Cizre Böcek İlaçlamaSur, Nusaybin Cd. no156, 73200 Cizre/Şırnak0 542 769 26 65
Benzer Yazılar
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Şırnak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Şırnak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Şırnak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Şırnak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Şırnak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL