Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Şişli Temizlik

Temizlik hizmetlerinde siz değerli dostlarımızın taleplerine daha profesyonel bir şekilde yanıt verebilmek adına buradayız. Ne yazık ki sektöre karşı büyük bir ön yargı var ve yüksek rakamlar ödemelerine rağmen kaliteli hizmet alamadığını dile getiren insanlar ile karşı karşıya geliyoruz. Amacımız, Şişli temizlik hizmetleri ile birlikte bu algıyı yıkmak ve ortadan kaldırmak olacaktır.

Şişli temizlik hizmeti aldığınızda sizler de bu konuda ne kadar ciddi ve gerçekçi olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz. Taleplerinize daha profesyonel ve daha etkileyici bir şekilde yanıt vermek bizim en büyük görevimiz ve bunu da an itibarıyla yerine getirdiğimizi düşünüyoruz.

Sormak istediğiniz sorular ve merak ettikleriniz varsa eğer temizlike.com üzerinden işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızdan hizmet almak için servet ödemenize gerek yok ve sektörün en uygun rakamları ile hizmet verdiğimizi de bir kez daha belirtmek isteriz. Bu işi en iyi yapan isimler ile hareket ediyor ve siz değerli dostlarımızın yüzünü güldürüyoruz.

Şişli temizlik kadrosunu detaylı bir şekilde incelerseniz eğer kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve bu işi gerçekten severek yapan isimlerin olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Her geçen gün kadromuz biraz daha büyüyor ve sizlere en iyisini sunabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Günün sonunda yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim almak istiyorsanız eğer sizler de hemen şimdi temizlike.com üzerinden randevu taleplerinizi iletebilir ve bu kadrodan faydalanabilirsiniz. Kimyasal ürünlere yer vermediğimiz çok özel bir temizlik çalışması için adımlarınızı atabilir ve bizi daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Emin olun sizleri hiçbir şekilde pişman etmeyeceğiz.

Şişli Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Şişli Böcek İlaçlamaH. Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mrk. B Blok K:12 Dk:2132 Şişli, İstanbul Teklif Al
General Grup – Ev Temizlik ŞirketiH. Edip Adıvar Mah. Akar Cad. 14 İç Kapı: 4 Şişli, İstanbulTeklif Al
Ulaş – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeH. Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mrk. B Blok K:6 Şişli, İstanbulTeklif Al
Askar Grup - Dış Cephe Yıkamaİnönü Mah. Nizamiye Cad. 21 Özsoy İşh. K:4 Elmadağ, Şişli, İstanbulTeklif Al
Feba Grup - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriH. Rıfat Paşa Mah. Perpa Tic. Mrk. B Blok K:13 Şişli, İstanbulTeklif Al
Metropol - Gündelikçi Kadınlar19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. 24/B Şişli, İstanbulTeklif Al
Cihan - Temizlikçi Personel TeminiKuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. Şişli, İstanbulTeklif Al
Tem yapı – İnşaat SonrasıFulya Mah. Vefa Deresi Sok. 3 Şişli, İstanbulTeklif Al
Şişli Halı YıkamaGülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. 4 Şişli, İstanbul Teklif Al
Şişli Kuru TemizlemeMecidiyeköy Mah. Darcan Sok. 5 Şişli, İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Şişli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Şişli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Şişli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Şişli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Şişli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Şişli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Şişli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Şişli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Şişli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Şişli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Şişli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Şişli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Şişli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL