Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Sivas Temizlik

Profesyonel temizlik çalışmaları için temizlike.com adresini tercih ederek sizler de doğru bir karar vermiş oluyorsunuz. Uygun fiyata en iyisini satın almak istediğinizi biliyoruz ve bu konuda sizinle aynı düşüncedeyiz. Empati yetimizi hiçbir zaman kaybetmedik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz. Sivas temizlik kadrosunu harekete geçirmek ve yaşam alanlarınızı daha temiz ve daha sağlıklı bir şekilde teslim almak isterseniz eğer sizler de adımlarınızı atabilirsiniz.

Başarılı işlere imza atan ve fark yaratan ekibimiz, sizleri memnun edebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Sivas temizlik hizmetlerini detaylı bir şekilde incelediğinizde bu ekibin ne kadar profesyonel olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Sivas’ta sürdürdüğümüz çalışmaları aynı şekilde ülke geneline yaydığımızı da hatırlatmak isteriz. Ekibimiz eskiye kıyasla artık çok daha kalabalık ve bu da daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Web sitemizi incelediğinizde hangi illerde yer aldığımızı ve reel dünyada bizleri ziyaret edebileceğinizi sizler de daha net bir şekilde görüntüleme şansı elde edeceksiniz. Sivas temizlik ekibi hakkında bilgi almak isterseniz eğer hemen şimdi iletişim kurabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Eşyalarınızı da Temizliyoruz…

Evet yanlış duymadınız! Koltuk ve halı gibi özel yıkama programına ihtiyaç duyan ürünlerinizi de teslim alıyor ve kısa süre içerisinde en temiz şekilde karşınıza çıkartıyoruz. Sivas temizlik hizmetleri içerisinde bu tür programlar da mevcut ve eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmeyeceğinin ya da yıpranmayacağının sözünü de veriyoruz. Koltuklarınızı ve halılarınızı dilediğiniz zaman teslim edebilir ve günün sonunda adreslerinize alabilirsiniz. Zamanı lehinize çevirecek çok özel çalışmalar ile buradayız ve bunu kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Sivas Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Jet - İşyeri Temizlik FirmasıEmek Mah. Buhara Cad. 18/30 534 087 32 75
Nortek – Ev Temizlik ŞirketiSularbaşı Mah. İmam Hatip Sok. 2 Sancaktar İş Mrk.0 553 595 24 58
Felix - Dış Cephe TemizlikEmek Mah. Buhara Cad. 0 346 225 44 41
Bersu - Gündelikçi Kadın ServisYunusemre Mah. 59/13 Sok. 10 Sivas Merkez0 533 681 32 66
Kardelen – Apartman TemizlikKadıburhanettin Mah. Stadyum Sok. 50 549 388 87 87Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sivas Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sivas Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sivas Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Sivas Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Sivas Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL