Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel temizlik çalışmaları için temizlike.com adresini tercih ederek sizler de doğru bir karar vermiş oluyorsunuz. Uygun fiyata en iyisini satın almak istediğinizi biliyoruz ve bu konuda sizinle aynı düşüncedeyiz. Empati yetimizi hiçbir zaman kaybetmedik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz. Sivas temizlik kadrosunu harekete geçirmek ve yaşam alanlarınızı daha temiz ve daha sağlıklı bir şekilde teslim almak isterseniz eğer sizler de adımlarınızı atabilirsiniz.

Başarılı işlere imza atan ve fark yaratan ekibimiz, sizleri memnun edebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Sivas temizlik hizmetlerini detaylı bir şekilde incelediğinizde bu ekibin ne kadar profesyonel olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Sivas’ta sürdürdüğümüz çalışmaları aynı şekilde ülke geneline yaydığımızı da hatırlatmak isteriz. Ekibimiz eskiye kıyasla artık çok daha kalabalık ve bu da daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Web sitemizi incelediğinizde hangi illerde yer aldığımızı ve reel dünyada bizleri ziyaret edebileceğinizi sizler de daha net bir şekilde görüntüleme şansı elde edeceksiniz. Sivas temizlik ekibi hakkında bilgi almak isterseniz eğer hemen şimdi iletişim kurabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Eşyalarınızı da Temizliyoruz…

Evet yanlış duymadınız! Koltuk ve halı gibi özel yıkama programına ihtiyaç duyan ürünlerinizi de teslim alıyor ve kısa süre içerisinde en temiz şekilde karşınıza çıkartıyoruz. Sivas temizlik hizmetleri içerisinde bu tür programlar da mevcut ve eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmeyeceğinin ya da yıpranmayacağının sözünü de veriyoruz. Koltuklarınızı ve halılarınızı dilediğiniz zaman teslim edebilir ve günün sonunda adreslerinize alabilirsiniz. Zamanı lehinize çevirecek çok özel çalışmalar ile buradayız ve bunu kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Sivas Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Jet - İşyeri Temizlik FirmasıEmek Mah. Buhara Cad. 18/3Teklif Al
Nortek – Ev Temizlik ŞirketiSularbaşı Mah. İmam Hatip Sok. 2 Sancaktar İş Mrk.Teklif Al
Felix - Dış Cephe TemizlikEmek Mah. Buhara Cad. Teklif Al
Bersu - Gündelikçi Kadın ServisYunusemre Mah. 59/13 Sok. 10 Sivas MerkezTeklif Al
Kardelen – Apartman TemizlikKadıburhanettin Mah. Stadyum Sok. 5Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sivas ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sivas şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sivas temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sivas ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sivas değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sivas şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sivas şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sivas ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sivas ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sivas Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sivas Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sivas ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sivas ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL