Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Siverek nüfus olarak Şanlıurfa’nın en kalabalık dördüncü ilçesidir. Şanlıurfa Siverek tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Siverek ev temizliği yaptırmak isteyenler Bamyasuyu Mah. 152. Sok. 2/E Tedaş İşh. Haliliye, Şanlıurfa adresinde yer alan MİS-PAK temizlik şirketine 05531838024 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Hacı Ömer Mah. Siverek Cad. 11 Siverek, Şanlıurfa adresinde yer alan Pakiş temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05446306963 olarak sistemde kayıtlıdır, Necmettin Özgültekin yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Şanlıurfa Siverek böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında REDPEST böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Türkmeydanı Mah. Meşarkiye Cad. 49/B Eyyübiye, Şanlıurfa adresine giderek ya da 04142151100 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Siverek halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Hasan Çelebi Mah. 2. Sok. 3 Siverek, Şanlıurfa  adresinde yer alan  Aydın Demir  halı yıkama şirketinden   05448696230 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Siverek’de kuru temizleme hizmeti veren HARKO kuru temizleme, Karaköprü-Merkez Mah. 5041 Sok. 9 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa adresinde yer almaktadır. 04143471474 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Siverek Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Siverek Böcek İlaçlamaKarşıyaka Mah. Gap Blv. 46/A Doğukent Sit. D Blok Karaköprü, ŞanlıurfaTeklif Al
BAYBORA – Ev Temizlik ŞirketiMimar Sinan Mah. 117. Sok. 2 Sema Apt. K:1 Bahçelievler, Şanlıurfa MerkezTeklif Al
İPEKYOLU – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSultan Fatih Mah. İpekyolu Cad. 38/A Reha 1 Apartmanı Bahçelievler, Şanlıurfa MerkezTeklif Al
Siverek Halı YıkamaGüney Mah. 9. Sok. 19 Siverek, ŞanlıurfaTeklif Al
Siverek Kuru TemizlemeMeydan Mah. 10 Temmuz Cad. 32 Birecik, ŞanlıurfaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Siverek ev temizliği şirketleri nelerdir?

Siverek şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Siverek temizlik firmasını size yönlendirelim.

Siverek ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Siverek değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Siverek şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Siverek şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Siverek ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Siverek ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Siverek Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Siverek Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Siverek ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Siverek ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL