Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Bu sorunun kesin bir cevabı yoktur. Evin büyüklüğü ve alınacak temizlik hizmetine göre temizlik süresi değişkenlik göstermektedir. Profesyonel ev temizliği personelinden temizlik öncesi bilgi alabilirsiniz.

Duvar silme hizmeti standart temizlik hizmetlerinde bulunmamaktadır. Fakat bu ihtiyacınızı temizlik hizmeti almadan önce bildirirseniz bu doğrultuda bir temizlik hizmeti sunulacaktır.

Temizlik sırasında evde olmanıza gerek yoktur. Fakat evde olmanızın da hiçbir sakıncası yoktur.

Önceden belirleyeceğiniz bir yere anahtarınızı bırakmanız ve bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz belirlediğiniz yerden anahtarınızı alır ve temizlik bittikten sonra aynı yere bırakacaktır.

Kesinlikle sorun oluşturmaz. Temizlik hizmeti öncesi evcil hayvanınız olduğunu belirtirseniz bu doğrultuda evcil hayvan alerjisi olmayan ve korkmayan bir ekip gönderilecektir.

Temel ihtiyaçlar, ortalığın toplanması yüzeysel temizlik gibi ihtiyaçlarda saatlik temizlik hizmeti seçmeniz daha avantajlı olmaktadır. Fakat detaylı temizlik hizmetinde günlük olarak hizmeti seçmeniz daha avantajlı olacaktır.

Elbette, istediğiniz kadar temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Temizlik malzemesi isteğinize göre temizlik personeli tarafından da getirilebilir ya da kendi temizlik malzemenizi kullanmalarını isteyebilirsiniz. Temizlik personelinin getirmesini isterseniz ufak bir ücret karşılığında hizmete dahil edilmektedir.

Web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat hizmet isteğinde bulunabilirsiniz. Temizlik personelimiz; haftanın her günü 08:30 da başlayıp iş bitimine kadar hizmet vermektedir.

Temizlik hizmeti alacağınız yere göre personel sayısı değişmektedir.

 

Üye olmadan da hizmet alabilirsiniz. Fakat üyelerimize özel indirimlerimizden yararlanamazsınız.

Evin büyüklüğüne göre temizlik süresi değişkenlik göstermektedir.

Temizlik ekibi yemek ihtiyaçlarını kendileri karşılamaktadır.