Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Süleymanpaşa nüfus olarak Tekirdağ’nın en kalabalık ilçesidir. Tekirdağ Süleymanpaşa tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Süleymanpaşa ev temizliği yaptırmak isteyenler  100. Yıl Mah. Mumcu Çeşme Cad. 14 Süleymanpaşa, Tekirdağ adresinde yer alan RODOSTO temizlik şirketine 02822633870 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Aydoğdu Mah. Cengiz Topel Meydanı Muratlı Cad. 11 Taşçı İşh. Dk:4 Süleymanpaşa, Tekirdağ  adresinde yer alan  Derin  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02822614600  olarak sistemde kayıtlıdır, Recep Derin yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Tekirdağ Süleymanpaşa böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Trakya böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Gündoğdu -Turgut Mah. Hamam Aralığı Sok. 27 Süleymanpaşa, Tekirdağ Tekirdağ adresine giderek ya da 02822600530  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Süleymanpaşa halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Karadeniz Mah. Egeli Sok. 7 Süleymanpaşa, Tekirdağ adresinde yer alan  YURT halı yıkama şirketinden 02822605557 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Süleymanpaşa’de kuru temizleme hizmeti veren MİSPAK kuru temizleme, Yavuz Mah. Peştemalci Cad. 36 Bayol Pasajı Tekirdağ Merkez, Tekirdağ adresinde yer almaktadır. 02822611322 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Süleymanpaşa Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Süleymanpaşa Böcek İlaçlamaKaradeniz Mah. Gönül Yazar Sok. 28 D:2 Süleymanpaşa, TekirdağTeklif Al
MİLENYUM – Ev Temizlik ŞirketiAydoğdu Mah. Hükümet Cad. 154 Vakıf Pasajı K:2 Dk:81 Süleymanpaşa, TekirdağTeklif Al
ABAYRAK – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeKaradeniz Mah. Hayrabolu Yolu Süleymanpaşa, TekirdağTeklif Al
Süleymanpaşa Halı YıkamaEskicami-Ortacami Mah. Muratlı Cad. 168 Tekirdağ Merkez, TekirdağTeklif Al
Süleymanpaşa Kuru TemizlemeAydoğdu Mah. Hükümet Cad. Tekira AVM K:Zemin Dk:304 Süleymanpaşa, TekirdağTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Süleymanpaşa ev temizliği şirketleri nelerdir?

Süleymanpaşa şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Süleymanpaşa temizlik firmasını size yönlendirelim.

Süleymanpaşa ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Süleymanpaşa değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Süleymanpaşa şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Süleymanpaşa şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Süleymanpaşa ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Süleymanpaşa ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Süleymanpaşa Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Süleymanpaşa Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Süleymanpaşa ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Süleymanpaşa ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL