Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sultanbeyli Temizlik

Ev ve ofislerinizi profesyonel bir ekibe teslim etmek istediğiniz her an yanınızdayız ve bu işi profesyonel bir şekilde yaptığımızı da belirtmek istiyoruz. Sultanbeyli temizlik hizmetleri ile birlikte karşınızdayız ve bu işi en iyi yapan adreslerden biri olduğumuzu düşünüyoruz. Evlerinizi ve ofislerinizi dilediğiniz zaman teslim edebilir ve günün sonunda daha sağlıklı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Temizlik hizmetlerine büyük bir servet ödemenize gerek yok ve bu işi ekonomik olarak yerine getiren firmalar da mevcut. Temizlike.com bünyesinde sunduğumuz çalışmalar da bunun en gerçekçi ve önemli göstergesidir. Sizler de hemen şimdi randevularınızı alabilir ve bu özel çalışmalara tanıklık edebilirsiniz.

Sultanbeyli temizlik hizmeti ile birlikte yaşam alanlarınız çok daha kusursuz bir görüntüye sahip olacak ve sizleri memnun edecektir. Kimyasal ürün kesinlikle kullanmıyor ve daha sağlıklı bir işe imza atıyoruz. İncelemelerinizi web sitemiz aracılığı ile detaylı bir şekilde yapabilir ve soru işaretlerinden en kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Online Randevu

Sizlere sunduğumuz en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi de kesinlikle budur… Sultanbeyli temizlik randevusu için zaman kaybı yaşamanız gerekmiyor. Site üzerinden doğrudan talep oluşturabilir ve zamanı lehinize çevirebilirsiniz. Personel kadromuz hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve dilediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabiliyorsunuz.

Kalabalık kadromuz sayesinde yalnızca İstanbul semtlerinde değil, ülkenin her noktasında hizmet sunuyoruz. Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan temizlik hizmetleri için dijital dünyayı kullanabilirsiniz ve bu sayede personel ile iletişim kurmak durumunda da kalmayacaksınız. Amacımız, her anlamda sizlere zaman kazandırmak ve sizleri memnun edebilmektir. Bu konuda özellikle son dönemde çok daha başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Sultanbeyli Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Sultanbeyli Böcek İlaçlamaMehmet Akif Mah. Berat Cad. 68 Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Proaktif – Ev Temizlik ŞirketiAdil Mah. Çamova Sok. 3/B Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
ACL – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeNecip Fazıl Mah. Eşref Bitlis Blv. 200 Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Billur - Dış Cephe YıkamaOrhangazi Mah. Orhangazi Cad. Sedanur Sok. 6 D:1 Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Karakaya - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriAbdurrahmangazi Mah. Belediye Cad. Dağistan Sok. 14 Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
BBS - Gündelikçi KadınlarMimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Uyum - Temizlikçi Personel TeminiAbdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. 77/A Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Hüner – İnşaat SonrasıMecidiye Mah. Sadık Sok. 78 Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Sultanbeyli Halı YıkamaYavuz Selim Mah. Şalgamlı Cad. 180 Dk:1 Sultanbeyli, İstanbul Teklif Al
Sultanbeyli Kuru TemizlemeMehmet Akif Mah. Yılmaz Sok. 12/A Sultanbeyli, İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sultanbeyli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sultanbeyli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sultanbeyli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sultanbeyli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sultanbeyli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sultanbeyli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sultanbeyli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sultanbeyli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sultanbeyli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sultanbeyli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sultanbeyli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sultanbeyli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sultanbeyli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL