Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sultangazi Temizlik

Temizlike.com bünyesindeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sultangazi temizlik kadrosu, İstanbul’un en hareketli semtlerinden bir tanesinde karşınıza çıkıyor. Bu alanda kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve hali hazırda geliştirmeye devam eden çok özel isimlerden bahsediyoruz ve zaten hizmet almaya başladığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz.

Sultangazi temizlik kadrosunu incelediğinizde sektörün en kıymetli isimlerinin ne tür çalışmalar ortaya koyduğunu anlamak daha kolay ve daha sağlıklı olacaktır. Profesyonel olmayan bir ismin ekibimizde işi yok ve kurum içi eğitimler ile birlikte bu kadroyu daha da ön plana taşımaya çalışıyoruz.

Sizler de ödediğiniz paranın karşılığında tatmin edici bir temizlik hizmeti almak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve randevularınızı da online olarak alabilirsiniz. Fark yaratan bir kaliteden söz ediyoruz ve bu kalite için en doğru adrestesiniz. Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarımız devam ediyor ve siz değerli dostlarımızı asla ve asla yanıltmıyoruz.

Her geçen gün biraz daha büyüyor ve yine daha kalabalık bir kitleye hitap ediyoruz. Temizlike.com firmasına yapılan yorumları da incelemenizi tavsiye ediyoruz ve bu yorumlarda insanların bizi neden tercih ettiklerini de daha net bir şekilde görmüş olacaksınız.

Fiyat konusunu da konuşalım ve yine merak edilen bir diğer soruya da bu sayede yanıt vermiş olacağız. Ekonomik rakamlar ile hizmet sağlıyor ve bütçelerinizi herhangi bir şekilde sarsmıyoruz. Size değer veren bir firmayız ve araştırmalarınızı yaptığınızda diğer firmalardan farklı olduğumuzu daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Hemen şimdi randevu alabilir ve bu ekip ile tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Sultangazi Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Sultangazi Böcek İlaçlamaYunus Emre, Lütfi Aykaç Blv. No:69/2, 34260 Sultangazi Teklif Al
Seagull – Ev Temizlik ŞirketiUğur Mumcu Mah. 2120. Sok. 10 Sultangazi, İstanbulTeklif Al
Akmercan – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeCumhuriyet Mah. Dersaadet Cad. 22 Sultangazi, İstanbulTeklif Al
Erdem - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriCebeci Mahallesi,Eski Edirne Asfaltı,53.Sokak,No:18,Sultangazi İstanbulTeklif Al
Sistem - Gündelikçi Kadınlar75. Yıl Mah. Fevzi Çakmak Cad. 3/C Sultangazi, İstanbulTeklif Al
Sevir - Temizlikçi Personel TeminiHabipler Mah. Orkide Cad. 2 Sultangazi, İstanbulTeklif Al
Sultangazi Halı YıkamaCumhuriyet Mah. Yıldız Sok. 4/B Sultangazi 34265, İstanbul Teklif Al
Sultangazi Kuru Temizleme50. Yıl Mah. 50. Yıl Cad. 10 Sultangazi, İstanbulTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sultangazi ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sultangazi şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sultangazi temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sultangazi ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sultangazi değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sultangazi şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sultangazi şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sultangazi ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sultangazi ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sultangazi Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sultangazi Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sultangazi ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sultangazi ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL