Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik hizmetlerini çok daha farklı bir boyuta taşımak ve siz değerli dostlarımızı %100 memnuniyet seviyesine ulaştırmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tekirdağ temizlik hizmetlerini incelerseniz ve bunu temizlike.com üzerinden yaparsanız sizler de ne kadar gerçekçi bir söylemde bulunduğumuzu net bir şekilde anlamış olacaksınız.

Tekirdağ temizlik ekibi, halı yıkama ve koltuk yıkama çalışmalarının yanı sıra yaşam alanlarınızın ve binalarınızın temizliğini de sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor. Her geçen gün bu ekibi biraz daha büyütüyor ve beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Bu ekip sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve sizler de taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt alma şansı elde edeceksiniz. Hem eşyalarınızı hem de yaşadığınız alanları daha kusursuz kılmak adına buradayız ve bunu da büyük bir memnuniyet ile yerine getirmeye devam ediyoruz.

Uygun Fiyatlar, Profesyonel Çalışmalar…

Kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmeti için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok! Bunun sözünü veriyor ve sektörün en uygun rakamları ile karşınıza çıkıyoruz. Amacımız ise siz değerli dostlarımızı rakamsal olarak da tatmin edebilmek ve bunu mümkün kılmaktır.

Sektördeki diğer firmaları incelediğinizde ve aynı şekilde fiyat politikalarına göz attığınızda sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Tekirdağ temizlik kadromuz ve yine birçok farklı ilde hizmet veren ekiplerimiz, en uygun rakamlar ile en kaliteli temizlik hizmetini sunuyor.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu tür bir çalışmaya ve politikaya imza attık. Aldığımız yorumlar fazlasıyla olumlu ve bu detay bizi de memnun ediyor. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve bu konuda ne kadar gerçekçi olduğumuzu sizler de net bir şekilde görebilirsiniz.

Tekirdağ Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Çorlu Beyaz - İşyeri Temizlik FirmasıKemalettin Mh. Eski Çerkezköy Cd. Tuğlalı Çeşme Karşısı No:87 Çorlu/TekirdağTeklif Al
Tekirdağ TemizlikYavuz Mahallesi Arabacı Sokak No:4C Süleymanpaşa/Tekirdağ Teklif Al
KorTem – Halı Yıkama ve Koltuk TemizliğiKayı Mah. 4219 Sok. 1/1 Muratlı Yolu Üzeri 3.Km Süleymanpaşa/TEKİRDAĞTeklif Al
Gündelikçi – Ev TemizliğiErtuğrul Mah. Şifa Sokak No : 10 Süleymanpaşa - TekirdağTeklif Al
İdeal – Fabrika TemizliğiG.o.p. Mah. Fatih Cad. Sezer Sok. No:27Teklif Al
Işıl – İnşaat Sonrası TemizlikOrta Cami Mah. Kolordu Cad. Ziverbey İş Merkezi No.4Teklif Al
ANS – Ofis TemizliğiKazımiye Mah.aşıkveysel Sok.no:33 D:3 Cezaevi Arkası Ptt üstüTeklif Al
DEST TEKFEVZİ PAŞA MH. FEVZİ PAŞA CD. NO:68 TREPAŞ KARŞISI Çerkezköy / TekirdağTeklif Al
Ebg GroupG.M.K.P MAH. ÖZTRAK CAD.57-59 KAT/2 NO:5 Çerkezköy / TekirdağTeklif Al
Derya – Çorlu Temizlik ŞirketiŞeyhsinan Mah. Salih Omurtak Cad. No:143 /519 ÇorluTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tekirdağ ev temizliği şirketleri nelerdir?

Tekirdağ şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Tekirdağ temizlik firmasını size yönlendirelim.

Tekirdağ ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Tekirdağ değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Tekirdağ şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Tekirdağ şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Tekirdağ ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Tekirdağ ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tekirdağ Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tekirdağ Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tekirdağ ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Tekirdağ ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL