Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Tekirdağ Temizlik

Temizlik hizmetlerini çok daha farklı bir boyuta taşımak ve siz değerli dostlarımızı %100 memnuniyet seviyesine ulaştırmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tekirdağ temizlik hizmetlerini incelerseniz ve bunu temizlike.com üzerinden yaparsanız sizler de ne kadar gerçekçi bir söylemde bulunduğumuzu net bir şekilde anlamış olacaksınız.

Tekirdağ temizlik ekibi, halı yıkama ve koltuk yıkama çalışmalarının yanı sıra yaşam alanlarınızın ve binalarınızın temizliğini de sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye devam ediyor. Her geçen gün bu ekibi biraz daha büyütüyor ve beklentilerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Bu ekip sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve sizler de taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt alma şansı elde edeceksiniz. Hem eşyalarınızı hem de yaşadığınız alanları daha kusursuz kılmak adına buradayız ve bunu da büyük bir memnuniyet ile yerine getirmeye devam ediyoruz.

Uygun Fiyatlar, Profesyonel Çalışmalar…

Kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmeti için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok! Bunun sözünü veriyor ve sektörün en uygun rakamları ile karşınıza çıkıyoruz. Amacımız ise siz değerli dostlarımızı rakamsal olarak da tatmin edebilmek ve bunu mümkün kılmaktır.

Sektördeki diğer firmaları incelediğinizde ve aynı şekilde fiyat politikalarına göz attığınızda sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Tekirdağ temizlik kadromuz ve yine birçok farklı ilde hizmet veren ekiplerimiz, en uygun rakamlar ile en kaliteli temizlik hizmetini sunuyor.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu tür bir çalışmaya ve politikaya imza attık. Aldığımız yorumlar fazlasıyla olumlu ve bu detay bizi de memnun ediyor. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve bu konuda ne kadar gerçekçi olduğumuzu sizler de net bir şekilde görebilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tekirdağ Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tekirdağ Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tekirdağ Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Tekirdağ Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Tekirdağ Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL