Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.

En Uygun Temizlik Şirketleri

Türkiye’nin en kalabalık 6’ncı şehri olan Adana’nın 4 anakent olmak üzere 15 adet ilçesi bulunmaktadır. Adana temizlik şirketleri denildiğinde akla ilk gelen firma olan Temizlike; bu 15 ilçede ve toplamda 831 mahallede hizmet vermektedir. Temizlike olarak Adana’da toplamda 78 çalışanımız ile hafta sonu dahil her gün hizmet veriyoruz.

İl plaka kodu 02 olan Adıyaman’ın alan kodu 416’dır. Şirket olarak bu şehrin bizde yeri çok ayrıdır. Online olarak sektöre ilk girdiğimiz anda hiç beklemediğimiz halde ilk temizlik hizmeti Adıyaman ilinden verilmiştir. 

Kaplıcalarıyla son dönemlerde popülerliğini arttıran, ünlü spa’ları ile dinlenmenin adresi Afyon ilimizin Afyonkarahisar olan ismi 2005 yılında değiştirilmiştir. Nüfusu 1 milyona yaklaşan Afyon şehrinden ev temizliği hizmeti yoğun olarak talep edilmektedir.

1869’da ilçe, 1927 yılında şehir olma unvanını elde eden Ağrı’nın alan kodu 0472’dir. Her ne kadar çok yoğun seviyede Ağrı ev temizliği talebi gelmese de bu şehirde; gerek ekip gerekse markalaşma olarak kendimizi geliştirmeye sürekli devam ediyoruz.

Yaklaşık 400 bin nüfusa sahip bir diğer nadide ilimiz Aksaray’ın ise alan kodu 0382’dir. Yaklaşık 6 çalışanımızın bulunduğu bu şehir, Aksaray temizlik hizmetleri alanında bizi tercih etmektedir. Özellikle bayram dönemlerinde yoğun olarak talep aldığımız illerin başında geliyor.

Amasya ilimiz birbirinden güzel 6 ilçesiyle doğal, tarihi ve kültürel olarak zengin olması yanında en güzel Misket elması, kirazı, şeftalisi ve bamyasını tatmadan dönmemelisiniz. II.Bayezid Külliyesi, Bayezid Paşa Camii, Burmalı Minare Camii ve Cumudar Türbesi, esas olarak bir Halveti Tekkesi olan şuan cami olarak kullanılan Çilehane Amasya’da gezmeniz gereken yerlerdir. 350 bin nüfuslu bu şehrimizde yine Aksaray gibi Amasya ev temizliği hizmeti için Temizlike’ı kullanıyor.

Geldik başkentimize… 5.5 milyon nüfusu ile ülkemizin en kalabalık 2’nci şehri konumunda olan bu eşsiz ilimizin 25 ilçesi bulunmaktadır. İstanbul’dan sonra en çok Ankara’dan temizlik hizmeti almak istenmektedir. Yaklaşık 1.500 mahallesi bulunan başkentimiz; yine İstanbul’dan sonra en çok çalışanımızın da olduğu şehir olarak başı çekmektedir.

Antalya denilince en başta akla, o yüksek nemi, yazın akıl almaz sıcağı gelebilir ama tüm bunların yanı sıra en güzel yaz şehirlerinden de bir tanesidir. Eğlencenin Akdeniz’deki tanımıdır. Bu şehirde oturan insanlar Antalya ev temizlik şirketleri konusunda en çok Temizlike.com’a güveniyor.

İl plaka kodu 75 olan Ardahan şehrinin en önemli turistik yerlerinden birisi Çıldır Gölü’dür. Bu şehirde yaşayan insanlar en uygun Ardahan ev temizliği hizmeti araması yapmıyor. Çünkü büyük oranda Temizlike.com’un hizmetlerini biliyorlar ve bu şehirdeki insanlar; bizden 1 kere hizmet aldıktan sonra 1 kere daha hizmet alma oranı %92 civarındadır. Bu da işimizi ne denli doğru yaptığımızı bize gösteriyor.

Artvin, Karadeniz Bölgesi’nin en güzel yaylalarını barındıran yemyeşil bir ilimizdir. Bu güzel şehrin üç adette kaplıcası vardır. Artvin, Türkiye’nin Gürcistan’la olan sınırında yer almaktadır. Artvin temizlik firmaları arıyorsanız Temizlike size yeter!

Kuşadası ve Didim gibi sahil ilçeleriyle turizm açısından Türkiye’nin önde gelen kentlerinden biri olan Aydın, antik çağdan kalma birçok tarihi kalıntılara sahiptir. Şehir plancısı ve mimar Hippodames ile İsedoros’u yetiştirmiş olan Aydın, Türkiye’nin turizm açısından önde gelen illerinden biridir. Aydın temizlik şirketleri dendiğinde akla gelen ilk firma olmak en büyük amacımızdır.

Hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan Balıkesir’in temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık olup bamya, börülce, kavun, zeytin, zeytinyağı, kelle peyniri gibi zirai ürünleri ile ayrıca daha çok yerli turizmde öne çıkan sahil kasabalarıyla da meşhurdur. En ucuz Balıkesir temizlik firmaları dendiğinde Temizlike olarak insanların aklında yer edinmiş durumda olmak gurur verici.

Karadeniz’in en özel şehirlerinden bir tanesi olan Bartın ise yeşilin maviyle buluştuğu ender yerlerden biridir. Bartın uygun temizlik firmaları arasından bizi tercih eden tüm Bartın halkına teşekkürü bir borç biliriz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin güzide şehirlerinden olan Batman; Gercüş, Hasankeyf, Beşiri gibi ilçelere sahiptir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde en çok talep aldığımız yerlerin başında gelen Batman’da temizlik hizmetleri için sizlerde bu şehirdeyseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Yaklaşık 3.000 km2’lik bir alanda, 1.550 metrelik bir rakımda, Karadeniz’in en güzide illerinden birisidir Bayburt. Bu şehirde toplamda 4 çalışanımız hizmet vermektedir. Sizlerde eğer bu şehirde oturuyorsanız Bayburt ev temizliği şirketi araması yapmadan önce bizleri tercih edebilirsiniz.

Bilecik ilimiz; doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri bulunan, toprağı killi olduğu için en önemli gelir kaynağı seramikçiliktir. Şeyh Edebali türbesi, gölleri ve maden ocakları bulunan. 8 ilçesi, 7 belde ve 243 köyü olan küçük fakat görülesi bir şehrimizdir. Eğer sizde bu şehrimizde oturuyorsanız hemen Bilecik ev temizliği hizmeti linkimize tıklayarak evinizi pırıl pırıl yapmanın en uygun yolunu seçebilirsiniz.

Bingöl; 240 bine yakın nüfusu ile Doğu Anadolu’nun ilgi çekici şehirlerinden birisidir. Bingöl ev temizliği şirketi arayıp da bulamadıysanız daha önce Temizlike.com’u denememişsiniz demektir.

Bitlis; 345 bine yakın nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan bir ilimizdir. Süphan Dağı, Nemrut Gölü, Nemrut Dağı gibi önemli turistik yerlere sahiptir. Bitlis temizlik firması arıyorsanız hemen sitemiz üzerinden talep oluşturarak 1+1 ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Bolu ise o güzelim ormanlarıyla, sisli puslu ama bir o kadar da romantik dağ evleriyle bilinir. Aynı zamanda yetenekli mi yetenekli ustalarıyla, şefleriyle bilinen Bolu’da birçok lezzetli yemek yemeniz de mümkün. Bu kadar güzel ve estetik bir şehirde oturuyorsanız ve Bolu temizlik şirketi arıyorsanız artık aramayın. Temizlike.com ile 2+1 evler için en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

11 ilçesi bulunan Burdur ilimizde birçok göl ve akarsu bulunmaktadır. Sagalassos antik kentini gezmeden, Kibyra’yı, İnsuyu Mağarasını, Konak, cami ve kervansaraylarını gezmeden ve görmeden, Burdur şiş ve ünlü ceviz ezmesinden yemeden geri dönmemeniz gereken bir ilimizdir. Eğer Burdur şehrimizde oturuyor ve Burdur ev temizliği yaptırmak istiyorsanız en uygun fiyatlarla hemen talep oluşturabilirsiniz.

Bursa ilimiz, yaklaşık 3 milyon nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehridir. Bizimde en çok talep aldığımız illerden birisidir. Bursa’da 22 çalışanımız bulunmaktadır. En uygun Bursa temizlik şirketleri nelerdir diyorsanız bize uğramadan karar vermeyin!

Çanakkale bilhassa bir 19 Mart yıldönümünde ziyaret edilmeli ve Atalarımız yaad edilmelidir. Zamanında bu topraklar için ne kadar emek verildiğini, bunun kıymetini daha çok bilmemiz gerektiği bizlere hatırlatan bir ders adeta Çanakkale ziyareti. Her Türk gencinin, dedelerinin yattığı bu toprakları ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Eğer Çanakkale’de oturuyorsanız ve ofis, ev, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler almak istiyorsanız hemen Çanakkale temizlik hizmeti al sayfamıza girerek talep oluşturmanız yeterli olacaktır.

Çankırı; yaklaşık 200 bin nüfusa sahip bir ilimizdir. Bu ilimizde 2 sabit çalışanımız bulunmaktadır. Çankırı ev temizliği sayfamıza girerek hemen talep oluşturabilirsiniz.

İç Orta Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Çorum şehrinin yaklaşık 600 bin nüfusu vardır. Eğer Çorum’da oturuyor ve Çorum 2+1 ev temizlik hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Denizli şehri; 1 milyon nüfusa sahiptir. Denizli horozu ve tekstil ürünleri ile adından söz ettirmektedir. Eğer Denizli’de oturuyorsanız ve Denizli temizlik şirketleri arıyorsanız hemen Denizli sayfamıza girerek talep oluşturabilirsiniz.

Diyarbakır surlarını ve Malabadi Köprüsü’nü görmeden dönmemeniz gerek bir ilimizdir. Ünlü meyankökünden içip Diyarbakır hasırı almalısınız. Eski Diyarbakır Evlerini ve Cahit Sıtkı Tarancı ve Arkeoloji müzesi de gezilecek yerlerden sadece birkaçıdır. Eğer Diyarbakır şehrinde ikamet ediyorsanız Diyarbakır temizlik talebinde bulunabilirsiniz.

Düzce şehri; yaklaşık 400 bin nüfusa sahiptir. Rakımı 160 metredir ve Konuralp Müzesi, Konuralp Türbesi şehrin en meşhur yerleridir. Düzce ev temizliği talebinde bulunmak isteyenler öncelikle Düzce sayfamıza girerek taleplerini kolaylıkla oluşturabilirler.

Osmanlı İmparatorluğu zamanında başkent olan Edirne ilimizde birçok tarihi eser bulunmaktadır. II.Beyazıt ve Selimiye Külliyesi, Mimar Sinan’ın ustalık eserim dediği Selimiye Camii, Üç Şerefli Cami, ve Eski Cami Darül-Hadis Cami Edirne de bulunan bir çok tarihi güzelliklerdendir. Edirne Sarayı’nı görmeden, Selimiye Arastası, Bedesten ve Alipaşa kapalı çarşılarından alışveriş yapmadan dönmeyin. Eğer Edirne’de ikamet ediyor ve ucuz Edirne temizlik şirketi arıyorsanız Temizlike.com tam da size göre!

Elazığ; Harput Kalesi, Kültür Park’ı, Ulu Cami’si, Arap Baba Türbesi ile ün kazanmış, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en özel şehirlerinden birisidir. Elazığ’da oturan insanlar; hemen bir Elazığ temizlik şirketi arayarak evlerini ve ofislerini temizletmek istiyorsa biz sizin için buradayız!

Erzincan ili; Ergan, Saat Kulesi, Erzincan Müzesi ve Ekşisu Mesire Alanı ile ünlü bir şehrimizdir. Eğer Erzincan’da oturuyorsanız ve evinizi, ofisinizi, binanızı temizletmek istiyorsanız hemen Erzincan temizlik firması sayfamıza girerek talep bırakabilirsiniz.

Erzurum; Türkiye’nin en kalabalık 29’ncu şehridir. Nüfusu 800 bine yaklaşmaktadır. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehirlerindendir. Erzurum’da 2 firma ve toplamda 14 çalışan ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde sitemiz üzerinden Erzurum temizlik hizmeti almak istiyorsanız talebinizi bırakın ve ev, ofis, işyeri temizliğinizi en uygun fiyatlarla yapalım.

Öğrenci kenti olarak bilinen Eskişehir, son on yılda adeta kabuk değiştirdi. Avrupa’nın modern illerini anımsatan Eskişehir’in tadı her yönüyle bir farklı. Porsuk nehrinin yanında bir çay içerken bile kendinizi İtalya’da veya Fransa’da hissedebilirsiniz. Kendini çok iyi geliştirmiş ve yenilemiş olan bu şehre, kalabalık öğrenci nüfusu da gençlik katmaktadır. Özellikle gençlerin en çok problem yaşadığı konuların başında Eskişehir ev temizliği işi gelmektedir. En uygun fiyatlarla Eskişehir şehri için bu hizmeti sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Gaziantep; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş illerinden birisidir. Bunun yanında gün geçtikçe gelişen şehir merkezi ile bölge iller tarafından da bir çekiciliği bulunmaktadır. Bu şehirde yaşayan kişiler Gaziantep temizlik şirketleri aramaya son verebilirler. Zira artık Temizlike.com var!

Karadeniz bölgesinde bulunan Giresun ilimizde; Kaleye gidip şehre kuşbakışı seyretmeli, Mavi Tur’a çıkmalısınız. Güzel yaylalarına gidip ızgara keyfi yapıp, tabi ki en lezzetli fındıklarından alıp, pide, hamsi böreği ve karalahana yemeklerini tadacağınız ve el yapımı hediyelikler alabileceğiniz, Peştamal ve Kazancılar çarşısı gezmeniz gereken bir ilimizdir. Giresun’da yaşayıp da Giresun temizlik firması arıyorsanız sitemizi denemenizi tavsiye ederiz.

Zengin gümüş madeni ocaklarından dolayı Gümüşhane adını taşıyan ilimizden Tomara Şelalesini, Çakırkaya Taş Kilisesini, Keljit Sadak Antik Kentini, Çakırgöl, İmera Manastrıtını, Kazıkbeli Anıt Ağaçları ve Milli Parkını görmeden gitmeyin. Eğer Gümüşhane’de yaşıyorsanız hemen Gümüşhane ev temizlik hizmeti alarak evinizi temizletebilirsiniz.

Hakkari; yaklaşık 300 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Bu şehirde sabit maaşlı 1 çalışanımız bulunmaktadır. Eğer Hakkari temizlik hizmeti almak istiyorsanız sitemizden kolayca talep oluşturabilirsiniz.

Hatay; 1.6 milyon nüfusa sahiptir. 5.403 kilometrelik bir alanda çevrilidir. Saint Pierre Kilisesi, Hatay Arkeoloji Müzesi bu şehrin turistik yerlerindendir. Ev, ofis, bina, apartmanlarınızı temizletmek istiyorsanız en çok beğenilen Hatay temizlik şirketlerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Iğdır’ın nüfusu 135 bindir. Bu şehrimizde sabit maaşlı 1 çalışanımız vardır. Iğdır temizlik firması sayfamıza girerek eviniz, ofisiniz ve işyerleriniz için hemen bir talep alabilirsiniz.

Isparta ilimiz Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgelerinin kesiştiği noktada yer alır. Eğirdir, Kovada ve Gölcük gölleri ve Kovada ve Kızıldağı Milli parkıyla gezilip görülmesi gereken illerimizden biridir. Yalvaç Pisidia Antiocheia Antik Ören yerini gezmeli ve ilimizin simgelerinden biri haline gelmiş olan gül içerikli ürünlerinden almadan dönmemelisiniz. Isparta’da yaşıyorsanız en uygun Isparta temizlik şirketleri sayfamıza girin ve hizmet talebinizi kolayca oluşturun.

İstanbul; Türkiye’nin en büyük şehridir. Yaklaşık 15 milyon nüfusa sahiptir. Temizlike.com olarak günlük olarak en çok talep aldığımız şehirdir. Bu şehirde daimi hizmet veren 6 firma ve 84 sabit maaşlı çalışan ile çalışıyoruz. Avrupa veya Anadolu Yakası fark etmeksizin İstanbul temizlik şirketleri sayfamıza girerek hem fiyatlar hem de ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, hızlıca talep bırakabilirsiniz.

İzmir şehri; Türkiye’nin en büyük üçüncü şehridir. 4.5 milyon nüfusa sahiptir. En çok talep aldığımız üçüncü şehirdir ve bu şehirde daimi 46, part-time olarak ise 23 çalışanımız mevcuttur. Hemen İzmir temizlik şirketi sayfamıza girerek hizmet talebinizi bırakabilirsiniz.

Kahramanmaraş ilimiz kültür ve turizm açısından zengindir. Bolca akarsu ve kaynak suları bulunan ilimiz bu açıdan büyük bir turizm potansiyeli oluşturmaktadır. Eshab-ı Kehf, Döngel Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi gezmeden, dövme dondurmasından yemeden dönmemeniz gereken bir ilimizdir Kahramanmaraş. Bu şehirde yaşayan kişiler; Kahramanmaraş temizlik firması sayfamıza girerek ev, ofis, işyerleri için gündelikçi temizlik hizmeti alabilirler.

Karabük; Safranbolu ilçesi ile ünlenmiştir. Kristal Cam Teras, Tokatlı Kanyonu, Mencilis Mağarası bu şehrin önemli turistik yerlerindendir. Karabük’te yaşayıp da Karabük temizlik şirketleri arasında seçim yapmakta zorlanan kişiler için artık Temizlike var!

Karaman şehrinin 250 bin nüfusu vardır. Tartan Konağı, Gödet Barajı, Hatuniye Medresesi şehrin en çok bilinen turistik yerlerindendir. Karaman’da 2 çalışanımız bulunmaktadır. Hızlıca Karaman temizlik şirketleri seçimiyle vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden online talep bırakabilirsiniz.

Kars şehrinin nüfusu 100 binin üzerindedir. Kars Kalesi, Kars Müzesi, Fethiye Cami, Kümbet Cami şehrin önemli turistik yerlerindendir. Kars’ta 1 adet temizlikçimiz bulunmaktadır. En uygun Kars temizlik şirketleri nelerdir merak ediyorsanız artık etmeyin. Sitemizden talep bırakın ve şehrin en yüksek puan alan temizlikçimizi evinize gönderelim.

Kastamonu; Anadolu’daki en eski şehirlerimizden biridir. Kastamonu Kalesi, Atabey Camii, Şeyh Şaban-ı Veli Türbesi, Yanık Sultan Türbesi, Nasrullah Camii, saat kulesi gibi birçok tarihi eser barındırmaktadır. Özellikle Sultan II. Abdülhamit döneminde 1884-1885 yılları arasında Abdurrahman Nureddin Paşa tarafından yaptırılan Kastamonu Saat Kulesi görülmeye değer. Kastamonu’da oturan bir kişi, eğer ev, ofis, binaları için günlük temizlikçi arıyorsa doğru yerde! Hemen Kastamonu temizlik hizmeti sayfamıza girin ve talebinizi hızlıca bırakın.

Kayseri ili; yaklaşık 1.5 milyon nüfusa sahiptir. Ali Dağı, Döner Kümbet, Kayseri Saat Kulesi en çok bilinen turistik yerlerdir. Temizlike olarak Kayseri bölgesinde en çok talep aldığımız şehirlerin başında gelmektedir. Bu bölgede 18 çalışanımız bulunmaktadır. Kayseri temizlik şirketleri arasında en çok hizmet veren firma olarak gurur duyuyoruz!

Kilis şehri; Paşa Hamamı, Neşet Efendi Konağı, Karataş Parkı, Ulu Camii ile ünlenmiş bir şehirdir. Bu ilde 4 çalışanımız bulunmaktadır. 2 temizlikçimiz sabit çalışan iken 2 temizlikçimiz part-time olarak hizmet vermektedir. 7 gün boyunca Kilis temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Denemenizi tavsiye ederiz!

Kırıkkale; 280 bin nüfuslu bir şehirdir. Celal Bayar Parkı, Silah Sanayi Müzesi, Kırıkkale Nur Camii şehrin önemli yerlerindendir. Bu şehirde oturup Kırıkkale temizlik şirketleri bulamıyor diyorsanız artık temizlike.com var!

Kırklareli; pek çok antik yerleşim yerine sahiptir. Türkiye’nin Bulgaristan’a olan sınırında bulunan ilimizin Karadeniz’e de kıyısı vardır. Kırklareli’nin halkı ise genellikle Bulgaristan ve Yunanistan, ayrıca Boşnak, Arnavut gibi diğer Avrupa muhacırlarından oluşmaktadır. Bu şehirde yaşayan kişiler Kırklareli temizlik hizmeti almak için sitemizi kolaylıkla kullanabilirler.

Kırşehir; yaklaşık 250 bin nüfusu olan bir şehirdir. Cacabey Medresesi, Kent Park, Hamidiye Cami, Aşıkpaşa Tabiat Parkı şehrin önemli turistik yerlerindendir. Şehirde yaşayanlar için 3 temizlikçimiz bulunmaktadır. Hemen uygun Kırşehir temizlik şirketi sayfamızdan ev, ofis, bina seçimi yaparak talep oluşturabilirsiniz.

Kocaeli; 1.9 milyon nüfuslu bir şehirdir. Seka Park, İzmit Saat Kulesi, Kocaeli Bilim Merkezi şehrin önemli yerlerindendir. Kocaeli’de 19 temizlikçi çalışanımız ve 3 adet anlaşmalı firmamız bulunmaktadır. Kocaeli temizlik firması arayarak zaman kaybetmeden sitemiz üzerinden 4 adımda talep oluşturabilirsiniz.

Simgeleri arasında Mevlana Müzesi (Kubbe-i Hadra), çift başlı kartal ve etli ekmek bulunan Konya ilimiz, ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biridir. Doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşıyan bir ilimizdir Konya. Üç merkez ilçesi bulunan Konya ilimizde dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan ve UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmış olan Çatalhöyük de bulunmaktadır. Konya’da yaşayan kişiler eğer Konya temizlik şirketi arıyorsa sitemizi denemelerini öneririz.

Ege’de ziyaret etmeniz gereken olmazsa olmazsa illeri arasında yer alan Kütahya’ya da birkaç gün vakit ayırıp ziyaret etme şansı bulursanız emin olun bundan kesinlikle pişman olmazsınız. Eğer Kütahya’da oturup Kütahya ev temizliği hizmeti almak istiyorsanız sitemize göz atabilirsiniz.

Malatya; 800 bin nüfusu olan bir şehirdir. Aslantepe Ören Yeri, Malatya Müzesi, Beydağı Tabiat Parkı şehrin önemli turistik yerlerindendir. Malatya’da oturup da Malatya temizlik firmaları sayfamıza girerek inşaat sonrası temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Hermessos ve Kaikos ya da bugünkü adıyla Gediz ve Bakırçay vadilerinde yer alan Manisa ilimiz, bulunduğu bölgede bilinen ilk yerleşimdir. Tarihi, doğal ve folklorik değerler bakımından zengin bir ilimiz olan Manisa’dan Hatuniye, Sultan, Muradiye ve Ulu Camii ve Külliyeleri’ni gezmeden Lydia’nın başkenti olan Sardes Antik Kenti ve Artemis Tapınağı’nı ve daha birçok tarihi eser ve kalıntıları görmeniz gereklidir. Eğer Manisa’da oturup Manisa temizlik firması arıyorsanız kolaylıkla sitemiz üzerinden talep bırakabilirsiniz.

Mardin şehrinde 4 çalışanımız bulunmaktadır. 2 çalışanımız sabit maaşlı, 2 çalışanımız part-time olarak hizmet vermektedir. Mardin temizlik firması sayfamıza girerek bu temizlikçilerimizden yarım gün veya tam gün ev temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Akdeniz’in harikalarından İçel ya da Mersin de liman şehri olması sebebiyle ticaretin yüksek olduğu bir ilimizdir. Bu sebepten civardan yoğun göç almaktadır. Mersin temizlik firması hizmeti alarak yarım gün ev temizliğini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Muğla da bilhassa şehir merkezinden çok sahip olduğu eşsiz sahil kasabaları, yazlık ilçeleri ile bilinmektedir. Muğla harikulade sahil bölgelerine ev sahipliği yapan güzide illerimizden bir tanesidir. Muğla’da oturup da günlük Muğla temizlik şirketi arıyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

Muş ilinin Kutsal Havariler Manastırı, Hacı Şeref Cami, Kale Parkı, Haspet Kalesi meşhur yerleridir. Muş’ta oturup Muş temizlik şirketi arıyorsanız Temizlike.com tam size göre!

Nevşehir ilimizin birbirinden güzel sekiz ilçesi bulunmaktadır ve her biri ayrı ayrı gezilip görülmeye değer. Özellikle Peri Bacaları dünyadan birçok turistin ilgisini çekmektedir. Eğer Nevşehir’de oturuyor ve eviniz, ofisiniz veya işyeriniz için Nevşehir temizlik hizmeti almak istiyorsanız sitemizi deneyebilirsiniz.

Niğde şehri; yaklaşık 350 bine yakın nüfusa sahiptir. Niğde Müzesi, Niğde Kalesi, Hüdavent Hatun Türbesi, Alaeddin Camii şehrin önemli turistik yerlerindendir. Niğde’de oturup temizlik talebinde bulunmak istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

Ordu’ya gittiğiniz de Çambaşı, Keyfalan, Perşembe, Yeşilce ve Topçam yaylalarını ziyaret etmelisiniz. Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi’ni gezmeli ve Perşembe yaylasındaki Medreseleri görmelisiniz. Ayrıca bu şehirde oturup en uygun Ordu temizlik hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Osmaniye’nin 550 bine yakın nüfusu vardır. Osmaniye Karaçay Şelalesi, Toprakkale Kalesi, Çardak Kalesi ve Çiftmazı Tabiat Parkı şehrin önemli turistik yerlerindendir. Bu şehirde 3 adet çalışanımız ve 1 adet kurumsal iş ortağı firmamız bulunmaktadır. Hesaplı Osmaniye temizlik hizmeti talebinde bulunmak istiyorsanız sitemizi incelemeyi unutmayın!

Rize; Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alır. Yemyeşil yaylaları, tarihi kemer köprüleri ve kaleleri ve dereleriyle çok özel bir turizm beldesidir. Ayder kaplıcasına gitmeden, Anzer balını tatmadan dönmemeniz gereken eşsiz yeşillikte bir ilimiz olan Rize’yi mutlaka görmelisiniz. Eğer bu şehirde ikamet ediyor ve en ekonomik Rize temizlik hizmeti arıyorsanız bizi incelemeyi unutmayın!

Sakarya’ya gittiğiniz de yapabileceğiniz birçok şey vardır. Deprem Müzesi’ni Sakarya Müzesi’ni ve Kuva-yı Milliye Müzesi’ni ziyaret edebilirisiniz. Sapanca gölüne akan derelerin kıyılarında kurulu kır lokantalarında alabalık keyfi yapabilir, Dokurcun yaylalarında dolaşıp Sülüklü ve Sünnet göllerine gidebilirsiniz. Eğer burada oturup da Sakarya temizlik hizmeti arıyorsanız da sitemizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Değişik kültürlere ev sahipliği yapmış olan Samsun ilimizin en büyük gururu da Atatürk’ün Ulusal Kurtuluş Mücadelesi’ni başlattığı zaman ilk adımını attığı şehir olmasıdır. Doğal tarihi ve diğer zenginlikleri ile Samsun, Karadeniz Bölgesi’nin turizm açısından potansiyeli en yüksek şehirlerdendir. Samsun’da oturup da Samsun ev temizliği hizmeti arıyorsanız sitemizi incelemeyi unutmayın.

Şanlıurfa denilince akla, Türkiye’nin doğu kısmında çok yaygın olan yazın akıl almaz sıcağı gelebilir ama tüm bunların yanı sıra bu şehir doğunun incileri arasında yer alır. Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra kebabı gibi meşhur yemekleriyle de ün sahibi olan Şanlıurfa’ya giderek bu güzelliklerin hepsinin tadını çıkarabilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Şanlıurfa da oturup da Şanlıurfa temizlik talebinde bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Siirt’e gittiğinizde Veysel Karani Hz. ve İbrahim Hakkı Hz. Türbelerini ziyaret edebilirsiniz. Sağlarca Kaplıcası ve Botan Çayı’nda stresinizi atabilir, mağaralarını gezip, Siirt fıtığı, büryanını, perde pilavını, pervani balını ve zivzik narının tadına bakabilirsiniz. Dönmeden öncede Siirt battaniyesi, kök boya kilimi ve Bıttım sabunu almadan dönmemelisiniz. Bu şehirde ikamet edip de Siirt temizlik hizmeti ve gündelikçi kadın bulmak istiyorsanız www.temizlike.com tam da size göre!

Sinop şehrinin 210 bin nüfusu vardır. Karadeniz Bölgesi’nde yer alır. Sinop Kalesi, Balatlar Kilisesi, Sinop Arkeoloji Müzesi şehrin önemli turistik yerlerindendir. Sinop’ta oturup da Sinop temizlik talebinde bulunmak istiyorsanız hemen hizmet al sayfamıza girin ve talebinizi oluşturun.

Sivas ilimiz tarihi ve kültürel açıdan zengin illerimizden biridir. Çoban köpeği ile ünlü Kangal’ı ziyaret edip Kangal Balıkı Çermik’i görmelisiniz. Sivas’ta ev temizliği hizmeti almak için ise temizlike.com site yeter!

Tarihsel olarak çok köklü bir geçmişe sahip olan Şırnak; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndedir. Şırnak şehrinde Şırnak ev temizliği için 1 çalışanımız bulunmaktadır.

Tekirdağ ilimizi ziyaret ettiğiniz de Rakoczy Müzesini ve Namık Kemale Evini ziyaret etmelisiniz. Tekirdağ köftesi, rakısı ve Şarköy şarabıyla meşhur, Karacakılavuzda hediye ya da hatıra olarak alabileceğiniz el dokumaları olan ve Şarköy ile Kumdağ da denize girmeden dönülmemesi gereken bir ilimizdir. Burada ikamet ediyor ve Tekirdağ temizlik hizmeti alarak 2+1, 3+1, 1+1 veya boş ev temizliği yaptırmak istiyorsanız temizlike.com üzerinden hemen talep bırakmanız yeterlidir.

Tokat, 5000 yıllık tarihi olan üzerinde 14 devlet ve birçok beyliğin hüküm sürdüğü bir ilimizdir. Atatürk Evi, Ali Paşa Camii, Sulusaray ve Reşadiye Kaplıcaları, Hıdırlık Köprüsü, Sebastapolis Antik Kenti ve Kaz Gölü gezilip görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu şehirde ikamet ediyor ve Tokat temizlik hizmeti alarak yarın gün gündelikçi kadın arıyorsanız hemen iletişime geçin.

Trabzon; Karadeniz’in en ünlü ve 800 bine yakın nüfusuyla en kalabalık şehirlerindendir. Trabzon Ayasofya Müzesi, Atatürk Köşkü, Uzungol, Trabzon Kalesi ve Sera Gölü şehrin önemli yerlerindendir. Trabzon’da ikamet edip Trabzon temizlik hizmeti arıyorsanız hemen ev, ofis, işyeri, bina temizliği talebinde bulunabilirsiniz.

Tunceli; ülkenin en renkli şehirlerinden birisidir. Munzur Vadisi Milli Parkı, Örenönü Tabiat Parkı, Dersim Müzesi şehrin önemli yerlerindendir. Sitemiz üzerinden hemen Tunceli temizlik talebi bırakabilirsiniz.

Uşak ilimizin beş ilçesinden biri olan Ulubey’de bulunan Ulubey Kanyonları, ABD’de bulunan Grand Kanyon’dan sonra dünyanın ikinci büyük kanyonu olduğu belirtilmiştir. Elbette ABD’ye gitme imkanınız olmayabilir ama Ulubey Kanyonları’nı görmek için sadece şehre gitmeniz yeterli olacaktır. Uşak’ta ikamet edip de Uşak temizlik hizmeti almak istiyorsanız temizlike.com’u deneyebilirsiniz.

Van, Urartu Medeniyetine ev sahipliği yapmış ve bugüne kadar Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular gibi birçok kültürü barındırmıştır. Coğrafya bakımından önemli bir konumda olduğu için çok eski zamanlardan beri yerleşim alanı olup birçok uygarlığı barındırmış olan bu ilimizi ziyaret edip bu medeniyetlerin bıraktığı tarihi kalıntıları görmeden dönmemeniz gerek bir ilimizdir. Eğer Van’da oturuyorsanız Van temizlik hizmeti alarak ev, ofis, bina temizliği işlerini kolayca halledebilirsiniz.

Yalova; 250 bin nüfuslu bir şehrimizdir. İlçeler; Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Termal’dir. Bu şehirde 2 çalışanımız mevcuttur. Hemen Yalova temizlik talebinde bulun, en uygun fiyatlarla inşaat sonrası temizlik hizmetini al!

Yozgat ilimizde gezip görmeye değer birçok tarihi eser ve yerleşim yerleri bulunmaktadır. Kerkenes Harabeleri Pteria, Büyüknefes, Çadırhöyük Yenifakılı Damlalı Yer Altı Kompleksleri Yozgat’ın antik kentleridir. Yaylaları Bozok, Hisarbeyli (Yoğurtyurdu), Çamlık Milli Parkı, Saat Kulesi Yozgat Müzesi, Karslıoğlu Konağı gezebileceğiniz yerlerden sadece birkaçıdır. Eğer Yozgat’ta oturuyorsanız ve ev, ofis, işyeriniz için Yozgat temizlik şirketleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Zonguldak’ın tarihi ve arkeolojik eserleri, ören yerleri önemli bir kültür turizmi potansiyeli vardır. Acheron Vadisi Ören yeri, sur kalıntıları, Ereğli kalesi, Herakles (Herkül) Sarayı, Bizans Sarnıcı kalıntısı, Krispos Anıt Mezarı, Bizans Kilisesi gezilmeye değer yerler arasındadır. Eğer Zonguldak’ta ikamet ediyor ve ev, ofis ve binalarınız için Zonguldak temizlik firmaları arıyorsanız temizlike.com’a hoşgeldiniz!

Ev temizlik şirketleri fiyat aralığı nedir?

81 il bazında temizlik işleri değişkenlik göstermektedir. Evin büyüklüğüne ve oda sayısına göre 80 TL-400 TL aralığında bir fiyat bulunmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik hizmetini nereden alabilirim?

Temizlike.com; 81 ilde hizmet veren tek temizlik şirketidir. İnşaat sonrası temizlik şirketleri arıyorsanız hizmet al sayfamızdan en uygun fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

Hangi temizlik şirketini seçmeliyim?

Temizlik hizmeti almadan önce herkesin en çok düşündüğü güven konusu her sektörde olduğu gibi bu sektörde de çok önemlidir. Evinize veya ofisinize alacağınız ekibin güvenilir olması gerekmektedir. Temizlike.com; uzman kadrosuyla size kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Hangi illere temizlik hizmeti veriyorsunuz?

81 il ve 746 ilçeye temizlik hizmeti veriyoruz. Şirketimizin en önemli özelliği ise her şehrin en iyi firmaları ile çalışmasıdır.


Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Karınca - Mağaza TemizliğiÇınardere Mah. Gençlik Cad. Mine Sok. 16 Pendik 34896, İstanbulTeklif Al
Demsan – Otel Temizliğiİnkilap Mah. Küçüksu Cad. 105 İlayda Sit. B Blok D:5 Ümraniye, İstanbulTeklif Al
Kaya - Baca Temizliği ve

Kalorifer Kazanı Temizlik Hizmetleri 
Aşağı Dudullu Mah. Yankı Sok. 10/1 Kardeşler Apt. Ümraniye 34773, İstanbulTeklif Al
Karınca- Camii TemizliğiÇınardere Mah. Gençlik Cad. Mine Sok. 16 Pendik 34896, İstanbulTeklif Al
Virüs TemizliğiHalide Edip Adıvar Mah. Akar Cad. 14 İç Kapı: 4 Şişli , İstanbulTeklif Al
Yeditepe - Fabrika Temizliği İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad. 31/91 Küçükçekmece 34295, İstanbulTeklif Al
Mert - AVM TemizliğiEvliya Çelebi Mah. Genç Osman Cad. 45 Tuzla 34944, İstanbulTeklif Al
Güneş- Ev Temizliğikuplu Mah. Kanuni Cad. 18/A Beylikdüzü , İstanbulTeklif Al
Aktem- Temizlik Personeli Temini19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. Cevahir AVM K:-2 Şişli, Teklif Al
TSG - Plaza Temizlik İşleriYeni Sahra Mah. İnönü Cad. 93 Şimşek Plaza K:4 Ataşehir, İstanbul Teklif Al
MRC - Temizlikçi Kadın Temini9 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. Cevahir AVM K:-2 Şişli,Teklif Al
Cam Temizliği ve Dış Cephe Temizliğiİçerenköy Mah. Alanaldı Cad. Pınar Sok. 2 D:1 Ataşehir, İstanbulTeklif Al
Ravaş – İşyeri TemizliğiHürriyet Mah. Mahmutbey Cad. 17 Nekkaş İş Mrk. K:2 D:204 Bahçelievler, Teklif Al
Tayfun - Daire Temizliği Mehmet Nesih Özmen Mah. Savaş Cad. 11 Gülistan Sit. 5/A Blok D:7 Güngören, İstanbul Teklif Al
Zafer- Tadilat Sonrası TemizlikCevizli Mah. Zuhal Cad. 15/B Maltepe, İstanbulTeklif Al
Proaktif- Su Deposu TemizliğiAdil Mah. Çamova Sok. 3/B Sultanbeyli, İstanbulTeklif Al
Evrsensel –Çamaşırhane HizmetleriGöktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. 11 D:14 EyüpTeklif Al
Bemay – Ofis TemizliğiCumhuriyet Mah. İsmail Dede Cad. Uysal Sok. 3 D:1 KartalTeklif Al
Pestex - Böcek ilaçlama ve fumigasyonOsmanağa Mah. Nüshetefendi Sok. 18 K:2 Kadıköy 34714, İstanbulTeklif Al
Gültem - Çöp nakliyat ve temizlikYeşilköy Mah. Havaalanı Cad. Kargo Terminali Yanı Bakırköy, İstanbulTeklif Al
Nokta - Ambalaj atığı toplama ayıklamaFatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. 31 Ümraniye, İstanbulTeklif Al
Levent lostra & dry – Kuru TemizlemeYeşilce Mah. Demirbaş Sok. 7/A Oto San. Sit. Kağıthane , İstanbulTeklif Al
Poyraz – Koltuk YıkamaYunus Emre Mah. Şirindere Cad. 70 Arnavutköy 34860, İstanbulTeklif Al
Nebioğlu – İnşaat Sonrası TemizlikYalıköy Mah. Kuyu Sok. 9 Beykoz, İstanbulTeklif Al
Erupak – Apartman TemizliğiZiyagökalp Mah. İkitelli OSB Giyim Sanatkarları San. Sit. 4. Ada A Blok Başakşehir, İstanbulTeklif Al
Kuba- Ofis TemizliğiKazımkarabekir Mah. 1/17. Sok. 12 Bağcılar, İstanbulTeklif Al
USY - Merdiven TemizliğiCemil Meriç Mah. Dolunay Sok. 4 D:1 Ümraniye, İstanbulTeklif Al
Gül Grup - Villa TemizliğiEvliya Çelebi Mah. Hedef Sok. 8 K:2 Tuzla, İstanbulTeklif Al
IPS – Endüstriyel TemizlikSahrayı Cedit Mah. Atatürk Cad. 45 Atatürk Blokları A Blok K:5 D:9 Kadıköy, İstanbulTeklif Al
Meke Marine - Deniz temizliği ve

atık toplama
Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Mumhane Cad.
Ağaç Tulumba Sok. 1 Gümüş Han K:3 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul
Teklif Al
Barış – Rezidans TemizliğiÇobançeşme Mah. Sanayi Cad. 44 Nish İstanbul B Blok Bahçelievler, İstanbul Teklif Al