Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Tepebaşı nüfus olarak Eskişehir’in en kalabalık ilçesidir. Eskişehir Tepebaşı tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Tepebaşı ev temizliği yaptırmak isteyenler  Sütlüce Mah. Eğitimciler Cad. 15/A Tepebaşı, Eskişehir adresinde yer alan VEFA temizlik şirketine 02223232378 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Şirintepe Mah. Paşa Soylu Sok. 26/A Tepebaşı, Eskişehir adresinde yer alan  USLUSOY temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05061254988 olarak sistemde kayıtlıdır, HÜSEYİN SİNAN USLUSOY yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Eskişehir Tepebaşı böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında ER böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Ömerağa, Gazi Yakup Satar Cd. No: 123/A, 26220 Tepebaşı/Eskişehir  adresine giderek ya da 0530 689 49 92 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Tepebaşı halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Yeşiltepe Mah. Beykoz Sok. 14 Tepebaşı, Eskişehir adresinde yer alan  ALTINES halı yıkama şirketinden  02223207575 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Tepebaşı’nda kuru temizleme hizmeti veren ES CLEAN kuru temizleme, Uluönder Mah. Baksan San. Sit. 82. Blok Tepebaşı, Eskişehir adresinde yer almaktadır. 02223307555 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Tepebaşı Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Tepebaşı Böcek İlaçlamaÖmerağa, Gazi Yakup Satar Cd. No: 123/A, 26220 Tepebaşı/EskişehirTeklif Al
FATİH – Ev Temizlik ŞirketiBatıkent Mah. Mazhar Sok. 14 Tepebaşı, EskişehirTeklif Al
KARAHAN – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeHoşnudiye Mah. İsmet İnönü 1 Cad. 25 Alp Apt. K:1 D:2 Tepebaşı, EskişehirTeklif Al
AYARS - Dış Cephe YıkamaMerkez Yeni Mah. Vatan Cad. 135/B Tepebaşı, EskişehirTeklif Al
ARICANLAR - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriHoşnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. 11 Tepebaşı, EskişehirTeklif Al
Tepebaşı Halı YıkamaZafer Mah. Kalmaz Sok. 1 Baksan San. Sit. Tepebaşı, EskişehirTeklif Al
Tepebaşı Kuru TemizlemeYeşiltepe Mah. Baksan San. Sit. 3. Blok Tepebaşı, EskişehirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tepebaşı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Tepebaşı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Tepebaşı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Tepebaşı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Tepebaşı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Tepebaşı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Tepebaşı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Tepebaşı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Tepebaşı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tepebaşı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tepebaşı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tepebaşı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Tepebaşı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL