Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Tire Temizlik

İzmir için çalışmalarımıza devam ediyor ve siz değerli Tire sakinlerini memnun etmeyi başarıyoruz bu başarıya tanıklık etmek ve en kaliteli temizlik hizmetlerinden daha uygun rakamlar ile faydalanmak isterseniz eğer taleplerinizi doğrudan firmamıza iletebilirsiniz. Tire temizlik kadrosu bu alanda en iyi isimlerden oluşuyor ve zaten hizmet aldığınızda sizler de ne kadar iddialı olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz.

Tire temizlik hizmetleri için yapmanız gereken tek şey temizlike.com üzerinden randevu taleplerinizi oluşturmak ve teyit işlemini tamamlamak olacaktır. Ekibimiz, teyit süreci tamamlandıktan hemen sonra adreslerinize ulaşıyor ve kısa süre içerisinde süreç başlatılıyor. Günün sonunda yaşam alanlarınızı sağlıklı ve temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Alanında uzman bir personel kadrosu ile karşınızdayız ve çalışmalarımızı detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Ev, ofis ve bina temizliği konusunda gerçek profesyoneller ile çalışmak isterseniz eğer sizler de en doğru adrestesiniz.

Fiyat İste!

Hangi şehir için hangi ekipten hizmet alacağınızı sizler de online olarak belirleyebiliyor ve işlemlerinizi daha kısa süre içerisinde yerine getiriyorsunuz. Bunun yanı sıra fiyat isteme gibi bir ayrıcalığa da sahipsiniz ve online olarak tek bir tık ile bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tire temizlik hizmetleri ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz temizlike.com adresi sizleri de tatmin etmeyi başaracak ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye hitap ediyor ve daha da önemlisi yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz. Bu başarıya tanıklık eden müşterilerimizin yorumlarına göz atacak olursanız eğer ne kadar özel ve başarılı bir firma olduğumuzu sizler de görmüş olacak ve onlarla aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Tire Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Tire Böcek İlaçlamaİbni Melek Mah. Turgut Özal Blv. 60 Tire, İzmirTeklif Al
Tire Ev Temizlik ŞirketiDuatepe Mah. Küçük San. Sit. A Blok Dk:11 Tire, İzmirTeklif Al
Tire Halı YıkamaYeni Mah. Aydınoğlu Cad. 13/A Tire, İzmirTeklif Al
Tire Kuru TemizlemeFatih Mah. Türker Sok. 8 Tire, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tire ev temizliği şirketleri nelerdir?

Tire şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Tire temizlik firmasını size yönlendirelim.

Tire ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Tire değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Tire şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Tire şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Tire ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Tire ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tire Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tire Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tire ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Tire ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL