Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel temizlik bizden, beğeni sizden mottosu ile yola çıkan ve hedefleri doğrultusunda çok özel işlere imza atan temizlike.com adresi, Tokat temizlik kadrosu ile de çalışmalarını sürdürüyor. Hedeflerimiz arasında ülke genelinde hizmet vermek ve daha fazla insana ulaşmak da var. Bugün itibarıyla bunu başarmış durumdayız ve sizlerin de desteği ile çok daha iyi bir noktaya ulaştık.

Tokat temizlik taleplerinizi oluşturmak isterseniz eğer an itibarıyla bulunduğunuz web siteyi kullanabilir ve dijital olarak da işlem yapabilirsiniz. Her geçen gün bu sistemi bir adım daha ileriye taşıyor ve taleplerinize doğrudan yanıt verebilmek adına elimizden gelenin daha fazlasını sunuyoruz.

Tokat temizlik aramalarında birinci sırada yer alan işletmemiz, kalabalık çalışan kadrosu ile birlikte ülkenin her noktasına erişim sağlamayı başarmış durumda. Sizler de hemen şimdi hizmet alabilir ve yaşam alanlarınız için gerçek bir farklılığa imza atabilirsiniz. Kadromuzu incelemek isterseniz eğer web sitemize göz atmanız yeterli olacaktır.

Bu konuda fazlasıyla iddialıyız ve araştırmalarınızı yaptığınızda ne demek istediğimizi ve bu iddianın ne denli gerçekçi olduğunu sizle de fark etmiş olacaksınız. Tokat temizlik kadrosu ile birlikte ülke genelinde hizmet veren personel kadromuz sayesinde sizlere de en kısa süre içerisinde ulaşıyor ve yaşam alanlarınızı kusursuz hale getiriyoruz.

Belirtmeden geçmeyelim, yalnızca yaşam alanlarının temizliğinde değil, aynı zamanda koltuk ve eşya gibi kıymetli ürünlerin temizlik işlemlerinde de sizlere yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Hizmet türünü site aracılığı ile belirleme şansına sahipsiniz ve tek bir tık ile sizler de işlem yapabilirsiniz. Profesyonel bir kadro ve çok daha fazlası için sizler de en doğru adreste yer alıyorsunuz.

Tokat Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Parkgün İşyeri Temizlik ŞirketiHamidiye Mah. Amasya Cad. Niksar, TokatTeklif Al
Elmasoğlu Ev TemizliğiCumhuriyet Mah. Öz Sok. 2/C Öztürk Apt. Turhal, TokatTeklif Al
TertemisEsentepe Mah. Şehit Şükrü Ulaşer Cad. 9/B Teklif Al
Ekol60 Dış Cephe Temizlik ve YıkamaYeni Mah. Behzat Blv. 47 Çelik Apt.Teklif Al
Ebru Halı Yıkama ve Koltuk TemizlemeAyvaz Mah. Ayvaz Sok. 27 Niksar, TokatTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Tokat ev temizliği şirketleri nelerdir?

Tokat şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Tokat temizlik firmasını size yönlendirelim.

Tokat ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Tokat değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Tokat şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Tokat şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Tokat ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Tokat ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tokat Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tokat Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tokat ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Tokat ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL