Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Torbalı Temizlik

Bu sektör bir hayli kalabalık ve her geçen gün yepyeni firmalar ile karşı karşıya geliyor olabilirsiniz. Torbalı temizlik ekibimiz, taleplerinize her konuda yanıt vermek ve memnuniyetinizi bir adım daha öne taşıyabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve bu başarıya ortak olmak isteyen müşterilerimize de kapılarımızı her daim açık tutuyoruz.

Torbalı temizlik hizmetleri ile birlikte siz değerli dostlarımıza kaliteyi sunuyor ve sağlıklı alanlar yaratıyoruz. Dilediğiniz an randevu alabilir ve bu ekipten hizmet alabilirsiniz. Evlerinizi ve ofislerinizi daha kusursuz bir seviyeye taşımak adına buradayız ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Sektörel kaliteye olan katkımız ile birlikte yine bu sektörde hizmet veren birçok firma için de örnek teşkil ettiğimizi düşünüyoruz. Detaylı bir inceleme yaptığınızda sizler de bize hak verecek ve ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Bu işi gerçekten severek yapan ve yerine getiren deneyim sahibi bir kadro ile çalışıyor olmak gerçekten mutluluk ve keyif verici bir şey.

Torbalı temizlik ekibini ve bu ekibin yaptığı çalışmaları mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz ve bu inceleme neticesinde sizler de doğru kararı vermiş olacaksınız. Çok uygun rakamlar ve taleplerinize yanıt verecek profesyonel temizlik hizmetleri ile birlikte beklentilerinize yanıt vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim Detayı

Süreci temizlike.com üzerinden yönetebiliyor ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde takip edebiliyorsunuz. Profesyonel temizlik hizmetleri için en doğru adrestesiniz ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Fark yaratan bir kalite için randevularınızı alabilir ve bu ekibin sunduğu çok özel çalışmalardan sizler de faydalanabilirsiniz.

Torbalı Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Torbalı Böcek İlaçlamaMustafa Kemal Atatürk Mah. İzmir Aydın Cad. 132 Torbalı, İzmirTeklif Al
Nazar – Ev Temizlik ŞirketiErtuğrul Mah. Uğur Mumcu Blv. 5 Torbalı, İzmirTeklif Al
Egemen – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeTepeköy Mah. İsmetpaşa Cad. 4511 Sok. 5 Torbalı, İzmirTeklif Al
Torbalı Halı YıkamaOrganize Sanayi Bölgesi Mah. 7. Cad. Pancar OSB Dk:11 Torbalı, İzmirTeklif Al
Torbalı Kuru TemizlemeTepeköy Mah. (Cumhuriyet Meydanı) Torbalı, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Torbalı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Torbalı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Torbalı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Torbalı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Torbalı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Torbalı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Torbalı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Torbalı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Torbalı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Torbalı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Torbalı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Torbalı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Torbalı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL