Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik ekibi arayışı içerisinde iseniz ve bu konuda gerçek profesyonellere ihtiyacınız varsa her daim hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. Trabzon temizlik de bunun en gerçekçi örneği olarak karşınıza çıkıyor ve sizleri her şekilde memnun edebilmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Sıra dışı bir temizlik çalışmasına imza atmak adına öncelikli olarak ekibimizi yeniledik ve bu sektöre yıllarını vermiş olan deneyimli isimleri tek bir çatı altında buluşturduk. Ekibimizden memnun olan insanların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve olumlu yorumlarınız bizi teşvik ediyor. Detayları temizlike.com üzerinden inceleyebilir ve sizler de merak ettiğiniz sorulara doğrudan yanıt alabilirsiniz.

Türkiye’nin bir numaralı temizlik şirketi olarak karşınızdayız ve zirvedeki yerimizi bırakmayı kesinlikle düşünmüyoruz. Ev temizliği, bina temizliği, inşaat sonrası temizlik ve eşya temizliği gibi farklı kategorilerde sizlere en iyisini sunabilmek adına karşınıza çıkıyor ve bunu da en uygun rakamlar ile kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Her geçen gün bir adım daha ileriye giden firmamızı sizler de tercih ederek somut bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Personel Kadrosu ve Kurum İçi Eğitim

Trabzon temizlik ekibimizi bir adım daha öne taşıyabilmek ve seviyeyi arttırabilmek adına kurum içi eğitimleri de güncelliyoruz. Deneyim sahibi kadromuz bu eğitimlere eksiksiz bir şekilde yanıt veriyor ve hem bizi hem de sizleri memnun etmeyi başarıyorlar.

Bu kaliteli ekipten hizmet almak ve çok daha fazlasına ulaşmak adına sizler de hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve ardından randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Tek bir tık ile şehir seçimi ve aynı zamanda hizmet seçimi de yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer tüm detaylar da yine temizlike.com adresinde sizleri bekliyor olacaktır.

Trabzon Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Manolya – İşyeri Temizlik ŞirketiFatih Mahallesi Ayasofya Caddesi No:45/B Ortahisar / TRABZONTeklif Al
Poyraz- Gündelikçi BayanlarFatih mahallesi hacı ziya habip oglu caddesi no 37/ 3, 61800 MERKEZ/TrabzonTeklif Al
Eylül – Apartman Temizlik Firmasıİskender Paşa Mah. Taksim Cad. No:13/5 OrtahisarTeklif Al
Nehir – İnşaat SonrasıBoztepe mah. İran cad. Ustaören apt. NO:98/ATeklif Al
Yıldız – Ev Temizlik FirmasıSancak Mah.Şehit Osman Bayrak Sk. Tuğra Sitesi No:18
Yomra / TRABZON
Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Trabzon ev temizliği şirketleri nelerdir?

Trabzon şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Trabzon temizlik firmasını size yönlendirelim.

Trabzon ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Trabzon değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Trabzon şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Trabzon şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Trabzon ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Trabzon ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Trabzon Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Trabzon Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Trabzon ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Trabzon ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL