Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Trabzon Temizlik

Temizlik ekibi arayışı içerisinde iseniz ve bu konuda gerçek profesyonellere ihtiyacınız varsa her daim hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. Trabzon temizlik de bunun en gerçekçi örneği olarak karşınıza çıkıyor ve sizleri her şekilde memnun edebilmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Sıra dışı bir temizlik çalışmasına imza atmak adına öncelikli olarak ekibimizi yeniledik ve bu sektöre yıllarını vermiş olan deneyimli isimleri tek bir çatı altında buluşturduk. Ekibimizden memnun olan insanların sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve olumlu yorumlarınız bizi teşvik ediyor. Detayları temizlike.com üzerinden inceleyebilir ve sizler de merak ettiğiniz sorulara doğrudan yanıt alabilirsiniz.

Türkiye’nin bir numaralı temizlik şirketi olarak karşınızdayız ve zirvedeki yerimizi bırakmayı kesinlikle düşünmüyoruz. Ev temizliği, bina temizliği, inşaat sonrası temizlik ve eşya temizliği gibi farklı kategorilerde sizlere en iyisini sunabilmek adına karşınıza çıkıyor ve bunu da en uygun rakamlar ile kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Her geçen gün bir adım daha ileriye giden firmamızı sizler de tercih ederek somut bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Personel Kadrosu ve Kurum İçi Eğitim

Trabzon temizlik ekibimizi bir adım daha öne taşıyabilmek ve seviyeyi arttırabilmek adına kurum içi eğitimleri de güncelliyoruz. Deneyim sahibi kadromuz bu eğitimlere eksiksiz bir şekilde yanıt veriyor ve hem bizi hem de sizleri memnun etmeyi başarıyorlar.

Bu kaliteli ekipten hizmet almak ve çok daha fazlasına ulaşmak adına sizler de hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve ardından randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Tek bir tık ile şehir seçimi ve aynı zamanda hizmet seçimi de yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Diğer tüm detaylar da yine temizlike.com adresinde sizleri bekliyor olacaktır.




Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Trabzon Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Trabzon Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Trabzon Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Trabzon Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Trabzon Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL