Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlike.com ailesinin sunduğu hizmetleri detaylı bir şekilde incelemek ve aynı zamanda Tunceli temizlik hizmetleri hakkında bilgi sunmak adına buradayız. Bugün sizlere ev temizliğinden bahsedeceğiz ve detayları da sırası ile aktaracağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu detaylara hep birlikte göz atalım.

Tunceli Ev Temizliği

Profesyonel kadromuz, ev temizliğini basite indirgemek yerine daha detaycı bir tavır sergiliyor. Öncelikli olarak mutfaklarınıza giriyor ve dolu olan çöplerinizi atıyoruz. Eğer yıkanmamış bulaşıklarınız varsa bulaşıkları yıkıyor ya da makineye yerleştiriyoruz. Eminiz ki daha önce böyle bir şey duymadınız ve birçok temizlik firması bu tür detayları es geçti! Tunceli temizlik ekibimiz bu konuda fazlasıyla detaycı davranıyor ve elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor.

Ocak, tezgah, lavabo, kapı üstleri ve gözle görülmeyeceğini düşündüğünüz birçok alanın temizliği yalnızca mutfaklarınızda değil, diğer tüm alanlarda kusursuz bir şekilde yapılıyor. Prizlerden tesisat noktalarına kadar tüm noktaları en ince ayrıntısına kadar ele alıyor ve sizlere profesyonel bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Halılarınızın çırpılması, süpürülmesi ve temiz bir şekilde sizlere teslim edilmesi adına tüm alanlarda ekstra gayret sarf ediyoruz. Tunceli temizlik kadrosu, bu işi severek yerine getiren ve büyük bir deneyim ile ortaya koyan özel isimlerden oluşuyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Tunceli temizlik hizmeti almak istediğinizde temizlike.com üzerinden randevu oluşturabiliyorsunuz. Öncelikli olarak şehir seçimi yapıyor ve hemen ardından hizmet türünü belirleyebiliyorsunuz. Buradaki en önemli unsurlardan bir tanesi ise kesinlikle ön ödeme almıyor oluşumuzdur. Herhangi bir şekilde ön ödeme talep etmiyor ve sizleri ekonomik olarak da yormuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tunceli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Tunceli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Tunceli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Tunceli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Tunceli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Tunceli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Tunceli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Tunceli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Tunceli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tunceli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tunceli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tunceli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Tunceli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL