Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Tunceli Temizlik

Temizlike.com ailesinin sunduğu hizmetleri detaylı bir şekilde incelemek ve aynı zamanda Tunceli temizlik hizmetleri hakkında bilgi sunmak adına buradayız. Bugün sizlere ev temizliğinden bahsedeceğiz ve detayları da sırası ile aktaracağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu detaylara hep birlikte göz atalım.

Ev Temizliği

Profesyonel kadromuz, ev temizliğini basite indirgemek yerine daha detaycı bir tavır sergiliyor. Öncelikli olarak mutfaklarınıza giriyor ve dolu olan çöplerinizi atıyoruz. Eğer yıkanmamış bulaşıklarınız varsa bulaşıkları yıkıyor ya da makineye yerleştiriyoruz. Eminiz ki daha önce böyle bir şey duymadınız ve birçok temizlik firması bu tür detayları es geçti! Tunceli temizlik ekibimiz bu konuda fazlasıyla detaycı davranıyor ve elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor.

Ocak, tezgah, lavabo, kapı üstleri ve gözle görülmeyeceğini düşündüğünüz birçok alanın temizliği yalnızca mutfaklarınızda değil, diğer tüm alanlarda kusursuz bir şekilde yapılıyor. Prizlerden tesisat noktalarına kadar tüm noktaları en ince ayrıntısına kadar ele alıyor ve sizlere profesyonel bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Halılarınızın çırpılması, süpürülmesi ve temiz bir şekilde sizlere teslim edilmesi adına tüm alanlarda ekstra gayret sarf ediyoruz. Tunceli temizlik kadrosu, bu işi severek yerine getiren ve büyük bir deneyim ile ortaya koyan özel isimlerden oluşuyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Tunceli temizlik hizmeti almak istediğinizde temizlike.com üzerinden randevu oluşturabiliyorsunuz. Öncelikli olarak şehir seçimi yapıyor ve hemen ardından hizmet türünü belirleyebiliyorsunuz. Buradaki en önemli unsurlardan bir tanesi ise kesinlikle ön ödeme almıyor oluşumuzdur. Herhangi bir şekilde ön ödeme talep etmiyor ve sizleri ekonomik olarak da yormuyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Tunceli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Tunceli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Tunceli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Tunceli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Tunceli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL