Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Urla Temizlik

İzmir’in ilçelerinde sürdürdüğümüz temizlik hizmetleri, an itibarıyla ülkenin farklı şehirlerine ve hatta 81 ile de yayılmış durumda. Geniş bir haritada ve yelpazede hizmet sunuyor olmak birtakım sorumlulukları da beraberinde getiriyor ve bizler bu durumdan fazlasıyla memnunuz. Urla temizlik ekibi ile tanıştığınızda bu ekibin ne kadar profesyonel olduğunu kısa süre içerisinde fark etmiş olacaksınız.

Urla temizlik randevularınızı ise temizlike.com üzerinden online olarak oluşturabiliyorsunuz. Süreci daha hızlı hale getirmek ve zamanı lehinize çevirmek adına buradayız ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Firma hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar da yine bu adreste yer alıyor ve sizler de soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmuş olacaksınız.

Urla temizlik hizmeti için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok ve bu konuda da sizleri bilgilendirmek isteriz. Emin olun sektörün en uygun rakamları ile hizmet veriyor ve taleplerinizi ekonomik olarak da karşılıyoruz. Fark yaratan bir temizlik hizmeti ve çok daha fazlası için hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve bu ailedeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Kadro kalitesi bu sektörde gerçekten büyük önem taşıyor ve bu detayın bilincinde olduğumuzu da özellikle hatırlatmak isteriz. Kendini bu alanda geliştiren ve bu sektöre adayan özel isimler ile birlikte kusursuz bir kadro kalitesi yaratmış durumdayız ve dilediğiniz an sizler de bu ekip ile yan yana gelebilirsiniz.

Başarılı bir temizlik çalışması sonrası sağlıklı yaşam alanlarınızda çok daha keyifli vakit geçirme şansı elde edecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hemen şimdi randevu taleplerinizi oluşturabilir ve sizler de alacağınız temizlik hizmeti için start verebilirsiniz.

Urla Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Urla Böcek İlaçlamaHıdırlık Mah. 80. Sok. 31/E Seferihisar, İzmirTeklif Al
SRC Grup– Ev Temizlik ŞirketiYenikent Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Cad. 134 D:1 Urla, İzmirTeklif Al
Urla Halı YıkamaZeytinalanı Mah. Mustafa Kemal Blv. 48/A Urla, İzmirTeklif Al
Urla Kuru TemizlemeYenikent Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Cad. 134/A Urla, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Urla ev temizliği şirketleri nelerdir?

Urla şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Urla temizlik firmasını size yönlendirelim.

Urla ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Urla değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Urla şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Urla şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Urla ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Urla ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Urla Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Urla Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Urla ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Urla ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL