Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Türkiye’nin bir numaralı temizlik firması, 81 ilde hizmet vermeye devam ediyor. Bugün sizlere Uşak temizlik kadromuzdan bahsedeceğiz ve bu kadronun sunduğu ofis temizliği hizmetini aktaracağız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Uşak Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızda daha keyifli ve daha sağlıklı vakit geçirebilmek adına bu alanların sağlıklı bir şekilde temizlenmesi gerekiyor ve bunu düzenli olarak yapmadığınızda ne yazık ki sorun yaşayabiliyorsunuz. Uşak temizlik personel kadrosu bunun için var ve kimyasal kullanmadan ofislerinizi pürüzsüz bir şekilde sizlere teslim ediyorlar:

Fiyatlarımıza temizlik ürünleri dahildir ve bunun için herhangi bir şekilde ekstra ücret talep etmiyoruz. Çalışma alanlarınız için alacağınız hizmetlerde en ekonomik rakamları karşınıza çıkartıyor ve bu konuda iddialı olduğumuzu düşünüyoruz. Hemen şimdi Uşak temizlik şeklinde bir arama yapabilir ve karşınıza çıkacak olan diğer firmalar ile kıyasta bulunabilirsiniz.

Ekonomik rakamlar eşliğinde hem yaşam alanlarınızı hem de ofislerinizi daha kusursuz kılmak adına buradayız ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Ege bölgesinde olduğu gibi bu hizmetleri 81 ilde sürdürüyor ve daha kalabalık kitlelere ulaşmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Beklentilerinize yanıt vermek gibi bir amacımız var ve bunu rakamsal olarak da yerine getiriyoruz. Uşak temizlik ekibimiz her daim hizmetinizde ve hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi sizler de anlayacak ve firmamızdan hizmet almak isteyeceksiniz. Diğer tüm detayları temizlike.com üzerinden inceleyebilir ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Kendine güvenen bir kadro yarattık ve bu kadro sayesinde sizler de profesyonel temizliği çok daha uygun fiyata satın almış olacaksınız.

Uşak Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Derin Halı YıkamaÇanlı Yolu Üzeri Yeni Dokumacılar Sanayi Sitesi No:Z 2-6 Teklif Al
Ecra Ofis ve Ev TemizliğiKöme Mah. Nuri Şeker Cad. K:1 UşakTeklif Al
Okyanus Koltuk YıkamaMehmet Akif Ersoy Mah. 4. Serin Sok. 13Teklif Al
Kent İşyeri Temizlik ŞirketiCumhuriyet Mah. Orhan Dengiz Blv. 2. Albayrak Sok. 17 Türker Apt. D:33Teklif Al
Uşak Haşere İlaçlamaSarayaltı Mahallesi 5. Yalçın Sokak no:32/a 64100 Uşak Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Uşak ev temizliği şirketleri nelerdir?

Uşak şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Uşak temizlik firmasını size yönlendirelim.

Uşak ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Uşak değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Uşak şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Uşak şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Uşak ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Uşak ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Uşak Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Uşak Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Uşak ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Uşak ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL