Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Van şehrindeki çalışmalarımız devam ediyor ve Van temizlik ekibi de bunun en önemli göstergesidir. Profesyonel bir kadro yarattık ve hali hazırda bu kadroyu güçlendirmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Bu ekipteki isimleri detaylı bir şekilde incelediğinizde her bir ismin alanında en iyi isimler olduğunu göreceksiniz.

Van temizlik kadrosunun yanı sıra temizlike.com bünyesinde yer alan diğer kadrolar da bu kriterler çerçevesinde oluşturuluyor. Profesyonel temizlik talebi için sizler de randevularınızı online olarak iletebilirsiniz. Web sitemizde yer alan ön ödemesiz randevu butonu ile birlikte hizmet almadan ödeme yapmıyorsunuz ve bu da güven detayını bir adım daha öne taşıyor diye düşünüyoruz.

Van temizlik personel kadrosu hafta içi olduğu gibi hafta sonunda da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve gece gündüz demeden imdadınıza yetişiyoruz. Yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi temizlemek bizim en büyük görevimiz ve bu görevi kusursuz bir şekilde yerine getirmek adına elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Peki ya fiyatlar? Dediğinizi duyar gibiyiz. Rakamlarımız diğer firmalara kıyasla çok daha uygun ve bu konuda da kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Fiyat almak için web sitemizi kullanabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızı kullanarak fiyat talep edebilirsiniz. Ekonomik rakamlar ile hizmet veriyor ve bütçelerinizi hiçbir şekilde sarsmıyoruz.

Detaylı bir araştırma yaptığınızda bu konuda ne kadar gerçekçi ve iddialı olduğumuzu sizler de net bir şekilde görme şansı elde edeceksiniz. Van temizlik ve daha birçok farklı ilde sunduğumuz temizlik çalışmaları için taleplerinizi doğrudan iletebiliyor ve daha da önemlisi bunu dijital ortam aracılığı ile kısa süre içerisinde yerine getiriyorsunuz. Bu detay da bizi bir adım daha öne taşıyor diyebiliriz.

Van Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
ÖZGE EV TEMİZLİK HİZMETLERİCumhuriyet Mahallesi Zübeyde hanım caddesi no:55
65000 İpekyolu
Teklif Al
VAN BÖCEK İLAÇLAMAŞerefiye Mahallesi, Şerefiye Mah. İrfan Baştuğ Cd. Santral 6. Sk. Faruk Levent İş Merk. A Blok Kat 4Teklif Al
HERDEM DIŞ CEPHE YIKAMAK. Karabekir Cad. Kent Park Karşısı Kaval İş Merkezi Kat.1 No.5 İpekyoluTeklif Al
GENÇGRUP HALI YIKAMAHastane 2. Cad. Mühendisler İş Merkezi Kat 5 No : 6 İpekyolu / VanTeklif Al
TEKBİLEK İŞYERİ TEMİZLİK HİZMETLERİBahçıvan Mah. Kazım Karabekir Cd.Türkoğlu 1. Sk Sevam İş Mrk Kat 1 ( Turkuaz AVM Karşısı ) İpekyoluTeklif Al
DURU APARTMAN TEMİZLİKOrdu Cad. Eski Karşıyaka-Yeni Mahalle Minibüs Durağı Yanı İpekyoluTeklif Al
YALÇIN İNŞAAT SONRASIBahçıvan Mah. Nurbaba Sk. No:47 Erenoğlu Düğün Salonu Karşısı İpekyoluTeklif Al
URARTU BÜRO TEMİZLİKBahçıvan Mh. Kazım Karabekir Cd. Türkoğlu 1. Sk. Sevap İş. Mrk. Kat:1 (Turkuaz AVM karşısı) İpekyoluTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Van ev temizliği şirketleri nelerdir?

Van şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Van temizlik firmasını size yönlendirelim.

Van ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Van değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Van şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Van şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Van ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Van ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Van Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Van Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Van ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Van ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL