Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Van Temizlik

Van şehrindeki çalışmalarımız devam ediyor ve Van temizlik ekibi de bunun en önemli göstergesidir. Profesyonel bir kadro yarattık ve hali hazırda bu kadroyu güçlendirmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Bu ekipteki isimleri detaylı bir şekilde incelediğinizde her bir ismin alanında en iyi isimler olduğunu göreceksiniz.

Van temizlik kadrosunun yanı sıra temizlike.com bünyesinde yer alan diğer kadrolar da bu kriterler çerçevesinde oluşturuluyor. Profesyonel temizlik talebi için sizler de randevularınızı online olarak iletebilirsiniz. Web sitemizde yer alan ön ödemesiz randevu butonu ile birlikte hizmet almadan ödeme yapmıyorsunuz ve bu da güven detayını bir adım daha öne taşıyor diye düşünüyoruz.

Van temizlik personel kadrosu hafta içi olduğu gibi hafta sonunda da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor ve gece gündüz demeden imdadınıza yetişiyoruz. Yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi temizlemek bizim en büyük görevimiz ve bu görevi kusursuz bir şekilde yerine getirmek adına elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Peki ya fiyatlar? Dediğinizi duyar gibiyiz. Rakamlarımız diğer firmalara kıyasla çok daha uygun ve bu konuda da kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Fiyat almak için web sitemizi kullanabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızı kullanarak fiyat talep edebilirsiniz. Ekonomik rakamlar ile hizmet veriyor ve bütçelerinizi hiçbir şekilde sarsmıyoruz.

Detaylı bir araştırma yaptığınızda bu konuda ne kadar gerçekçi ve iddialı olduğumuzu sizler de net bir şekilde görme şansı elde edeceksiniz. Van temizlik ve daha birçok farklı ilde sunduğumuz temizlik çalışmaları için taleplerinizi doğrudan iletebiliyor ve daha da önemlisi bunu dijital ortam aracılığı ile kısa süre içerisinde yerine getiriyorsunuz. Bu detay da bizi bir adım daha öne taşıyor diyebiliriz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Van Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Van Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Van Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Van Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Van Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL