Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yalova Temizlik

Temizlik hizmetleri çok daha profesyonel bir seviyeye taşımak ve bunu yerine getirirken müşterilerimizin de yorumlarını almayı tercih ediyoruz. Amacımız ise daha kaliteli işlere imza atabilmek ve bunu en uygun rakamlar ile mümkün kılmaktır. Yalova temizlik taleplerinizi hızlıca değerlendiriyor ve siz değerli dostlarımıza temiz yaşam alanları teslim ediyoruz.

Gün içerisinde adreslerinize erişim sağlıyor ve çalışmalarımızı günün sonunda mutlaka tamamlamış oluyoruz. Zaman konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ve daha da önemlisi bizler çalışmalarımızı yaparken kahvelerinizi yudumlayabileceksiniz. Kimyasal ürün kullanmadığımız için temizlik boyunca dilerseniz yaşam alanlarınızda vakit geçirebilirsiniz.

Yalova temizlik hizmetleri temizlike.com bünyesinde hız kesmeden devam ediyor ve ne zaman isterseniz sizler de faydalanabiliyorsunuz. Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye ulaşıyor ve onların taleplerine yanıt vermek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Uygun Fiyat, Kaliteli Temizlik Hizmeti

Ekonomik olarak canınızı yakmak ya da sizleri rakamsal anlamda zorlamak gibi bir niyetimiz kesinlikle bulunmuyor. Tek bir amacımız var ve o da daha uygun rakamlar ile hizmet sunmak olacaktır. Yalova temizlik ve yine 81 ilde sürdürdüğümüz çalışmaları incelerseniz eğer ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

Uygun fiyata kaliteli ve profesyonel temizlik hizmeti almak mümkün ve çıktığımız bu yolda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Bu başarıya tanıklık etmek ve taleplerinize doğrudan yanıt almak isterseniz eğer sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve bu ayrıcalıktan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Fiyat istemek için web sitemizi kullanabilir ya da dilerseniz personel kadromuza iletişim numarası üzerinden dilediğiniz an erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı dönüşler ile zamanı lehinize çevirmeye devam ediyor ve fiyat veriyoruz.

Yalova Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Yalova Böcek İlaçlamaSüleyman Bey Mah. İstiklal Cad. 29 Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
Zirve– Ev Temizlik ŞirketiBağlarbaşı Mah. Vatan Cad. Armağan Sok. 8/A Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
EXPRESS – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeRüstem Paşa Mah. Şair Nedim Sok. 29/C Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
ISS - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriKazım Karabekir Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. 233 Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
Titit 77- Gündelikçi KadınlarDere Mah. Vatan Cad. 56 Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
Egepol - Temizlikçi Personel TeminiRüstem Paşa Mah. Fatih Cad. Asmaz Plaza Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
AGÖ– İnşaat SonrasıSamanlı Köyü Termal Yolu 8 Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
Yalova Halı YıkamaMustafa Kemal Paşa Mah. Girne Cad. 32 Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
Yalova Kuru TemizlemeSüleyman Bey Mah. Şehit Osman Altınkuyu Cad. Yalova Merkez, YalovaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yalova ev temizliği şirketleri nelerdir?

Yalova şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Yalova temizlik firmasını size yönlendirelim.

Yalova ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Yalova değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Yalova şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Yalova şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Yalova ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Yalova ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Yalova Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Yalova Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Yalova ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Yalova ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL