Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yenimahalle Temizlik

Ankara ve ilçelerinde aktif olarak temizlik hizmeti sunuyor ve bu sektördeki eksikleri de an be an kapatmaya çalışıyoruz. Yenimahalle temizlik ekibinden sizler de yardım alabilir ve bu ekip aracılığı ile hem yaşam alanlarınızı hem de ofislerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Fark yaratan bir kadro ve temizlik kalitesi ile karşınızdayız ve zaten müşteri yorumlarını okuduğunuzda bunu sizler de fark etmiş olacaksınız. Dilerseniz randevu sürecine de yine detaylı bir şekilde göz atalım.

Şehir Seçimi:

Temizlike.com üzerinden öncelikli olarak şehir seçimini yapmanız gerekiyor. Yalnızca Ankara’da değil, ülkenin dört bir yanında sizlerleyiz ve dilediğiniz an hizmet alabilirsiniz. Şehir seçimini yaptıktan hemen sonra ikinci adıma geçebilirsiniz.

Hizmet Türü:

Ev temizliği ile birlikte ofis temizliği, bina temizliği, inşaat sonrası temizlik ve halı ve koltuk yıkama çalışmaları ile de karşınıza çıkıyoruz. Hizmet türünü belirlemeniz ve onay vermeniz yeterli olacaktır. Son aşamada ise iletişim bilgilerinizi talep ediyoruz.

İletişim Bilgisi:

Art niyetli eylemleri ortadan kaldırabilmek adına sizlerden iletişim bilgisi talep ediyoruz. Randevularınızı oluşturduktan sonra bu iletişim bilgisini kullanarak aramalarımızı yapıyor ve teyit aldıktan hemen sonra süreci başlatıyoruz. Yapmanız gereken şey bu kadar basit ve günün en uygun saatinde sizleri ziyaret edeceğimize söz veriyoruz.

Fiyat İste

Bir sürpriz ile karşı karşıya gelmemek adına Yenimahalle temizlik ekibinden fiyat isteyebilirsiniz. Hizmet almadan hemen önce tek bir tık ile fiyat alabilir ve bu doğrultuda hareket edebilirsiniz. Ön ödeme gibi bir durum asla ve asla söz konusu değildir ve ödemelerinizi de hizmet aldıktan sonra yapabiliyorsunuz. Güven duygusunu bir adım öne taşımak adına bu tür bir çalışmaya imza attık.

Yenimahalle Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Yenimahalle Böcek İlaçlamaİvedik Osb Mah. 1377 Sok. 39 Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Pak – Ev Temizlik ŞirketiMacun Mah. 177 Cad. 19 Yenimahalle 59000, AnkaraTeklif Al
Grup Akademi – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeDemetgül Mah. 422. Sok. 25/A Demetevler, Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Prestij - Dış Cephe YıkamaTurgut Özal Mah. 2209. Cad. 20/D-2 Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Tempo - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriOstim Mah. Alınteri Blv. 29/C Ostim İş Mrk. C Blok Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Bora - Gündelikçi KadınlarMacun Mah. Öz Ankara Toptancılar Sit. Çamlıca, Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Akbaş - Temizlikçi Personel TeminiPazar Cad. 18/5 (Yenimahalle Polis Karakolu Karşısı) Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Artem – İnşaat SonrasıÇamlıca Mah. Özankara Toptancılar Sit. 1. Blok Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Yenimahalle Halı YıkamaSerhat Mah. 1480. Cad. 54 Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
Yenimahalle Kuru Temizlemeİlkyerleşim Mah. Başkent Blv. 206 Metro Center AVM Dk:40 Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yenimahalle ev temizliği şirketleri nelerdir?

Yenimahalle şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Yenimahalle temizlik firmasını size yönlendirelim.

Yenimahalle ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Yenimahalle değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Yenimahalle şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Yenimahalle şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Yenimahalle ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Yenimahalle ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Yenimahalle Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Yenimahalle Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Yenimahalle ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Yenimahalle ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL