Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yeşilyurt nüfus olarak Malatya’nın en kalabalık ilçesidir. Malatya Yeşilyurt tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Yeşilyurt ev temizliği yaptırmak isteyenler  Zaviye Mah. İsmet Paşa Cad. 106/A Ceren Apt. Yeşilyurt, Malatya adresinde yer alan AKTEM temizlik şirketine 05303265881 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Yakınca-Yavuzselim Mah. Oğuz Kağan Cad. 8 Yeşilyurt, Malatya adresinde yer alan  MANYAS temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04222383820 olarak sistemde kayıtlıdır, Bahar Aydın yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Malatya Yeşilyurt böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Enkay böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. B.Hüseyinbey Mah. Turfanda Sok. 40 Malatya Merkez, Malatya adresine giderek ya da 04223254748 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Yeşilyurt halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Yakınca Mah. İsimsiz 6. Sok. 16 Özsan San. Sit. 16. Blok Yeşilyurt, Malatya adresinde yer alan  PIRIL  halı yıkama şirketinden  04222381714 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Yeşilyurt’de kuru temizleme hizmeti veren Bizim kuru temizleme, Abdulgaffar Mah. Hasan Bey Cad. 228/B Yeşilyurt, Malatya  adresinde yer almaktadır. 04225021200numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Yeşilyurt Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Yeşilyurt Böcek İlaçlamaSamanlı Mah. İnönü Cad. 4. Sok. 215 Yeşilyurt, MalatyaTeklif Al
ATEŞOĞLU – Ev Temizlik ŞirketiNuriye Mah. Mimarsinan Cad. 91/B Battalgazi, MalatyaTeklif Al
ALKAN – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeB.Hüseyinbey Mah. Turfanda Sok. 40 Malatya Merkez, MalatyaTeklif Al
AKMERCAN - Temizlikçi Personel TeminiHanımınçiftliği-Hanbey Mah. Aktepe Sok. Malatya Merkez, MalatyaTeklif Al
ESFA – İnşaat Sonrasıİnönü Mah. Malatya Park AVM Malatya Merkez, MalatyaTeklif Al
Yeşilyurt Halı YıkamaYakınca Mah. Özsan San. Sit. 20 Yeşilyurt, MalatyaTeklif Al
Yeşilyurt Kuru TemizlemeSamanlı Mah. Fahri Kayahan Blv. 135 Yeşilyurt, MalatyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yeşilyurt ev temizliği şirketleri nelerdir?

Yeşilyurt şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Yeşilyurt temizlik firmasını size yönlendirelim.

Yeşilyurt ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Yeşilyurt değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Yeşilyurt şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Yeşilyurt şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Yeşilyurt ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Yeşilyurt ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Yeşilyurt Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Yeşilyurt Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Yeşilyurt ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Yeşilyurt ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL