Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yıldırım nüfus olarak Bursa’nın en kalabalık ikinci ilçesidir. Bursa Yıldırım tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Yıldırım ev temizliği yaptırmak isteyenler  Millet Mah. Nur Sok. 233 Yıldırım, Bursa adresinde yer alan SYS temizlik şirketine 02243514447 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Arabayatağı Mah. Çınarönü Cad. 161 Yıldırım, Bursa adresinde yer alan   Karten Temizlik Şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02243680365 olarak sistemde kayıtlıdır, Abdülhamit Kamaca yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Bursa Yıldırım böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Ento-Kar Böcek ve Haşere ilaçlama gelmektedir. Arabayatağı Mah. Vakıf Sok. 27 Yıldırım, Bursa adresine giderek ya da 0224366965 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Yıldırım halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Vakıf Mah. 2. Vezüv Sok. 4 Yıldırım, Bursa adresinde yer alan Güney koltuk yıkama şirketinden  02243510605 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Yıldırım’de kuru temizleme hizmeti veren Necip Kuru Temizleme, Karaağaç Mah. Mustafa Necip Sok. Yıldırım, Bursa adresinde yer almaktadır. 02243261408 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Bursa temizlik sayfamıza da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Yıldırım Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Yıldırım Böcek İlaçlamaOrtabağlar Mah. Onur Sok. 5 Yıldırım, BursaTeklif Al
Forse– Ev Temizlik ŞirketiKükürtlü Mah. Ovlu Cad. 5 Mercan Sit. A Blok Osmangazi, BursaTeklif Al
Maral – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeErtuğrul Mah. 42. Sok. Can Utku Sit. Nilüfer, BursaTeklif Al
Yıldırım Halı YıkamaVakıf Mah. 10. Çimen Sok. 4/1 Yıldırım 16280, BursaTeklif Al
Yıldırım Kuru TemizlemeErikli Mah. Erikli Cad. 40 Şaypa AVM Yıldırım, BursaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yıldırım ev temizliği şirketleri nelerdir?

Yıldırım şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Yıldırım temizlik firmasını size yönlendirelim.

Yıldırım ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Yıldırım değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Yıldırım şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Yıldırım şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Yıldırım ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Yıldırım ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Yıldırım Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Yıldırım Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Yıldırım ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Yıldırım ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL