Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ülkenin her noktasında bir yeni şube ile temizlik hizmetleri yelpazesini genişletme hedefine sahibiz. Yozgat ev temizliği çalışmaları da bunlardan bir tanesidir ve Yozgat ilinde ikamet eden siz değerli dostlarımıza gün boyu temizlik hizmeti sağlıyoruz. En uygun rakamlar ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalardan faydalanmak adına sizler de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve yardım alabilirsiniz.

Yozgat Ev Temizliği

Yozgat ev temizliği ekibi, hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ve zamanı lehinize çeviriyor. Temizlike.com bünyesinde yer alan bu kadroyu daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve hatta kendi kadronuzu da dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Firma olarak bu tür ayrıcalıklar sunmaktan büyük mutluluk duyuyor ve aldığımız yorumlar ile birlikte daha fazlasını önünüze koymayı hedefliyoruz.

Yozgat temizlik araması yaptığınız takdirde karşınıza çok sayıda firma çıkacaktır ve bu da kıyaslama yapmanızı daha kolay hale getirecektir diye düşünüyoruz. Fiyat bakımından bir inceleme yaptığınızda rakamların ne kadar ekonomik olduğunu ve kalitenin en denli üst düzey seviyede olduğunu sizler de net bir şekilde görüntüleme şansı elde edeceksiniz.

Deneyim Sahibi Personel Kadrosu

Bu sektördeki en büyük hedeflerimizden bir tanesi de sektörün en iyilerini tek bir çatı altında toplamak ve her geçen gün bu kadroyu biraz daha genişletmektir. Hedeflerine ulaşan bir yönetici ve personel kadrosu ile yolumuza devam ediyor ve siz değerli Yozgat halkının taleplerine doğrudan yanıt veriyoruz.

Dilediğiniz zaman randevularınızı oluşturabilir ve bu ayrıcalıklı temizlik hizmetinden sizler de en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Varsa sorularınızı dijital dünya aracılığı ile iletebilir ya da uygun tarih ve saatlerde personel kadromuzu arayarak soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Yozgat Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Titiz Kuru TemizlemeEmnıyet caddesı beledıye ustu Merkez / YozgatTeklif Al
Tekbir Halı Yıkama ve Koltuk TemizliğiAyanoglu mah. kirsehir cad. no:72 Yerköy / YozgatTeklif Al
Hanımeli – Temizlikçi BayanAşağı nohutlu mah sakarya cad güneş sok no:2 Teklif Al
Yozgat Temizlik665 . Sk. No:30/4 Hilal Mah.
Çankaya Ankara
Teklif Al
Ermet İlaçlamaKüçük Sanayi Sit. 1317 Sk. 28. Blok No:6 Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yozgat ev temizliği şirketleri nelerdir?

Yozgat şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Yozgat temizlik firmasını size yönlendirelim.

Yozgat ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Yozgat değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Yozgat şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Yozgat şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Yozgat ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Yozgat ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Yozgat Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Yozgat Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Yozgat ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Yozgat ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL