Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yunusemre nüfus olarak Manisa’nın en kalabalık ilçesidir. Manisa Yunusemre tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Yunusemre ev temizliği yaptırmak isteyenler Cumhuriyet Mah. 75. Yıl Blv. 144 D:89 Yunusemre, Manisa adresinde yer alan Koçak temizlik şirketine 05465781978 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Sancaklıbozköy-Yeni Mah. Mimar Sinan Blv. Manisa Merkez, Manisa adresinde yer alan  Başaran  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02362115057 olarak sistemde kayıtlıdır, Hayrettin Başaran yetkili kişidir. Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Manisa Yunusemre böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Ünsal böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. 75.Yıl Mah. 5303. Sok. 58 Kenan Evren San. Sit. A Blok Manisa Merkez, Manisa adresine giderek ya da 02362330303  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Yunusemre halı yıkama ve koltuk silme hizmeti 75. Yıl Mah. Kenan Evren San. Sit. Yunusemre, Manisa  adresinde yer alan  Gür  halı yıkama şirketinden   02362333084  iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Yunusemre’de kuru temizleme hizmeti veren Jet kuru temizleme, Nışancıpaşa Mah. Seyfettinbey Cad. 27/A Manisa Merkez, Manisa adresinde yer almaktadır. 02362322430 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Manisa temizlik hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yunusemre Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Yunusemre Böcek İlaçlama1.Anafartalar Mah. 1614 Sok. 3 D:4 Manisa Merkez, ManisaTeklif Al
MANİSA GRUP – Ev Temizlik Şirketi75. Yıl Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 63 D:1 Yunusemre, ManisaTeklif Al
KAR – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeTevfikiye Mah. 8 Eylül Cad. 146 Yunusemre, ManisaTeklif Al
Yunusemre Halı YıkamaYeni Mahalle Mah. 302. Sok. 278 Yunusemre, ManisaTeklif Al
Yunusemre Kuru TemizlemeGüzelyurt Mah. 5799 Sok. 8 Beyaz İnci Apt. Yunusemre, ManisaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Yunusemre ev temizliği şirketleri nelerdir?

Yunusemre şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Yunusemre temizlik firmasını size yönlendirelim.

Yunusemre ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Yunusemre değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Yunusemre şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Yunusemre şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Yunusemre ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Yunusemre ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Yunusemre Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Yunusemre Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Yunusemre ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Yunusemre ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL