Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yıllardır devam ettiğimiz temizlik hizmetlerinde büyük bir başarı elde ettik ve sektördeki diğer firmalara örnek olmaya devam ediyoruz. Zonguldak temizlik ve daha birçok farklı ilde sunduğumuz çalışmalar ile sektöre yön vermeyi başarıyoruz. Evlerinizi ve ofislerinizi temizlemenin yanı sıra talepleriniz doğrultusunda halı ve koltuklarınızı da bakıma alıyor ve temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Zonguldak temizlik randevularınızı hemen şimdi almak isterseniz eğer bunu temizlike.com üzerinden yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Dilediğiniz an randevu oluşturabilir ve dijital dünya sayesinde zamanı lehinize çevirebilirsiniz. Sektördeki diğer firmaların yapamadığını yapıyor ve en hızlı şekilde sizlere ulaşıyoruz.

Zonguldak temizlik araştırması yaptığınızda binlerce müşterimizin olumlu yorumu ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu işi gerçekten severek yapan ve müşterilerine kıymet veren firmalardan bir tanesiyiz. Güvenilir, deneyimli ve titiz bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve bu detaylar ile birlikte başarılı bir firmaya dönüşüyoruz. Sizler de hizmet aldığınızda ne kadar gerçekçi söylemlerde bulunduğumuzu daha net bir şekilde anlamış ve görmüş olacaksınız.

Nasıl Fiyat Alabilirim?

Temizlik hizmetleri için ortalama bir rakam almak istiyorsanız eğer bunu web sitemiz aracılığı ile kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Eğer dilerseniz web sitemizde yer alan firma iletişim numaralarını kullanarak da işlem yapabilirsiniz.

Fiyatlarımız, sektördeki diğer firmalara kıyasla çok daha uygun ve bu konuda fazlasıyla mütevazı davrandığımızı da özellikle belirtmek isteriz. İncelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de fark etmiş olacak ve hiç tereddüt etmeden Zonguldak temizlik çalışmaları için randevu alacaksınız. Diğer tüm detayları da yine web sitemizden öğrenebilir ya da personel kadromuz ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Zonguldak Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Ekip Böcek ve Haşere İlaçlamaMüftü Mah.ibrahim Efe Cd.no:46/b Kdz.Ereğli/ZonguldakTeklif Al
Ak - Ev Temizlik ŞirketiTerakki Mah. Mehmetakif Ersoy Sk. No: 16 Merkez - Soğuksu Teklif Al
Uğur – Dış Cephe Temizlik ve YıkamaMithatpaşa Mh. Zübeyde Hanım Cd. Yağcılar Ulupınar İşhanı Kat:1 No:2Teklif Al
Gökmen Temizlik ÜrünleriBaştarla Mah.Adnan Menderes Cad.Adnan Menderes Cad. No:7Teklif Al
Beyaz – İşyeri TemizlikUzun Çarşı Kat 3 No 310 ZonguldakTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Zonguldak ev temizliği şirketleri nelerdir?

Zonguldak şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Zonguldak temizlik firmasını size yönlendirelim.

Zonguldak ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Zonguldak değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Zonguldak şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Zonguldak şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Zonguldak ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Zonguldak ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Zonguldak Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Zonguldak Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Zonguldak ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Zonguldak ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL