Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Zonguldak Temizlik

Yıllardır devam ettiğimiz temizlik hizmetlerinde büyük bir başarı elde ettik ve sektördeki diğer firmalara örnek olmaya devam ediyoruz. Zonguldak temizlik ve daha birçok farklı ilde sunduğumuz çalışmalar ile sektöre yön vermeyi başarıyoruz. Evlerinizi ve ofislerinizi temizlemenin yanı sıra talepleriniz doğrultusunda halı ve koltuklarınızı da bakıma alıyor ve temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Zonguldak temizlik randevularınızı hemen şimdi almak isterseniz eğer bunu temizlike.com üzerinden yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Dilediğiniz an randevu oluşturabilir ve dijital dünya sayesinde zamanı lehinize çevirebilirsiniz. Sektördeki diğer firmaların yapamadığını yapıyor ve en hızlı şekilde sizlere ulaşıyoruz.

Zonguldak temizlik araştırması yaptığınızda binlerce müşterimizin olumlu yorumu ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu işi gerçekten severek yapan ve müşterilerine kıymet veren firmalardan bir tanesiyiz. Güvenilir, deneyimli ve titiz bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve bu detaylar ile birlikte başarılı bir firmaya dönüşüyoruz. Sizler de hizmet aldığınızda ne kadar gerçekçi söylemlerde bulunduğumuzu daha net bir şekilde anlamış ve görmüş olacaksınız.

Nasıl Fiyat Alabilirim?

Temizlik hizmetleri için ortalama bir rakam almak istiyorsanız eğer bunu web sitemiz aracılığı ile kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Eğer dilerseniz web sitemizde yer alan firma iletişim numaralarını kullanarak da işlem yapabilirsiniz.

Fiyatlarımız, sektördeki diğer firmalara kıyasla çok daha uygun ve bu konuda fazlasıyla mütevazı davrandığımızı da özellikle belirtmek isteriz. İncelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de fark etmiş olacak ve hiç tereddüt etmeden Zonguldak temizlik çalışmaları için randevu alacaksınız. Diğer tüm detayları da yine web sitemizden öğrenebilir ya da personel kadromuz ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Zonguldak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Zonguldak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Zonguldak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Zonguldak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Zonguldak Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL